Novinky z 8. března 2004

Po dlouhé době Vám přinášíme, co je nového na našem on-line filatelistickém magazínu. Tentokrát s datem 8. března 2004.

Začnu návštěvností. V únoru jsme zaznamenali 5477 návštěv a neuvěřitelných 62847 zobrazených stránek. Návštěvnost je stabilní a v pracovních dnech se průměrně pohybuje kolem 200 návštěv za den. Další číslo je počet zobrazených stránek a to je každý den v průměru přes 2000 zobrazených stránek. Dokážete si představit, kolikrát se u nás může zobrazit Vaše reklama za jeden jediný den? Kdo jiný Vám takovou možnost nabídne v oboru filatelie?

Další statistická čísla bych Vám chtěl přinést z našich souborů, které poskytujeme k downloadu. Začnu u katalogu World Philately 2003. K dnešnímu dni si ho stáhlo již 618 lidí a odpovědi na otázky máte zde:

1) Líbí se Vám obsah našeho magazínu? 596 Ano / 22 Ne
2) Čtete náš magazín pravidelně? 172 Ano / 446 Ne
3) Jste ochotný(á) za katalog World Philately platit? 182 Ano / 436 Ne
4) Máte zájem o katalog World Philately na CD-ROM? 238 Ano / 380 Ne

A další soubory z naší nabídky dopadly prozatím takto:

Knížka Nejvzácnější československé poštovní známky – 324 stažení
Specializovaný katalog Velké Británie – 178 stažení
Specializovaný katalog Slovensko (1993-2003) – 255 stažení
Knížka Dva tucty glos k dějinám filatelie – 66 stažení

U knížky Dva tucty glos k dějinám filatelie je znát, že ji čtenáři znají, protože vycházela na našem magazínu jako seriál článků na pokračování, a tak si ho zatím moc čtenářů nestáhlo. Ale časem se to určitě změní, protože noví čtenáři, kteří tento seriál neznají, přibývají. Jinak připravujeme HTML knížku o rytcích - přesný název Vám zatím nesdělíme, nechte se překvapit. Knížka je od Gerharda Batze.

29. 2. 2004 na našem magazínu vyšel již 700. článek a na magazínu Infofila.net již 100. článek. Všem autorům těchto článků děkujeme za spolupráci. Hledáte, kdo všechno již na našem magazínu publikoval, případně hledáte články od konkrétního autora? Pak pro Vás máme seznam autorů, kteří na našem magazínu již publikovali.

A co je nového na našich stránkách? Hlavně emisní plány evropských zemí a adresář klubů filatelistů. Dále přibyla nová rubrika Mladý sběratel, která se věnuje samozřejmě tomuto zpravodaji. Dále jsme zahájili spolupráci s SČF a ZSF a proto přibyly i nové podrubriky na toto téma v článkovišti.

Novinkou je také zasílání seznamu článků, které jsme uveřejnili za poslední týden. Stačí, když zadáte na této stránce do našeho systému Váš email. Poté Vám na tento email bude pravidelně chodit seznam článků, které jsme uveřejnili. Z odebírání seznamu článků se samozřejmě můžete také kdykoliv odhlásit.


Autor: Zdeněk Jindra | 8. 3. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář