Novinky z 6. dubna 2003

Znovu Vám přinášíme, co je nového na našem on-line filatelistickém magazínu. Tentokrát s datem 6. dubna 2003.

V poslední době nám výrazným tempem stoupla návštěvnost. Inzerce je přeplněná inzeráty a filatelisté o tuto službu mají zájem. Jedinou neaktivitou, kterou jsme zaznamenali z řad čtenářů, je komentování článků. Zde je to opravdu slabé a moc nás mrzí, že naše články mají jen slabý ohlas. Mezi stovkou lidí,co za den magazín navštíví, se přeci musí najít někdo, kdo by měl na článek názor.

Pro Infofilu píše čím dál tím více autorů a chuť pokračovat jim dodáte jedině pochvalnými nebo zaujatými komentáři. On-line magazín Infofila má už dlouhou řadu redaktorů. Píše pro nás PhMr. Vladislav Beneš, Petr Gunia, Gerhard Batz (Německo), Peter Hoffmann (Švédsko), RNDr. Zdeněk Töpfer CSc., Jiří Stránský, Zdeněk Jindra, Lubor Kunc a mnoho dalších příležitostných přispěvovatelů. Redakce a skupinka přispěvovatelů roste a to je pro ambiciózní magazín jen dobré. Tím také dodržíme náš zakládající plán jeden článeček za den. Držte nám palce do budoucnosti. Děkujeme!

Dále je kompletně zprovozněna galerie České republiky s ročníky známek 1993-2003. Chcete-li tuto galerii mít kompletní,a to napořád, využijte naší možnosti a objednejte si off-line CD magazínu Infofila, kde kromě kompletní galerie získáte i celý off-line web. Tedy i všechny články, které byly doposud vydané. A je jich spousta. To přeci za skromných Kč 199,- stojí. Cena je dokonce i s poštovným a balným. Takže za CD zaplatíte něco málo přes stovku a získáte určitě mnoho nových informací a co je nejlepší - přímo tak podpoříte náš magazín. Dáte nám najevo sympatie a pomůžete nám tento projekt financovat. Za objednávky předem děkujeme.

Na hlavní stránce probíhá anketka, kde se ptáme, která část našeho magazínu se Vám líbí nejvíce? Zatím hlasovalo něco kolem 70 čtenářů a výsledky jsou vyrovnané. Největší souboj je mezi články a inzercí. Zatím slabě vede inzerce, ale to v době vydání tohoto článku může být jiné. Docela nám to přijde zajímavé. Inzerce dostává přednost před články, které obsahují spoustu informací. Čtou čtenáři tyto články nebo jen několik lidí a ostatní jen tak surfují bez čtení? To je velká chyba internetu. Máte zde spoustu informací a tak třeba i tu nejdůležitější, kterou bychom Vám chtěli sdělit, přehlédnete. Můžeme Vám jen doporučit pravidelnou návštěvu on-line magazínu Infofila a tak o žádný článeček a ani informaci ze světa filatelie dozajista nepřijdete.

Autor: Zdeněk Jindra | 6. 4. 2003

Komentáře

Anketa

Přidat komentář  | Zobrazit komentáře

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223