Novinky z 30. ledna 2003

Novinky o našem magazínu, tentokráte s datem 30. ledna 2003

Vážení čtenáři,
znovu Vám předkládáme novinky o našem magazínu Infofila, tentokrát s datem 30.leden 2003. Jistě jste si povšimli, že nezahálíme a stále se zdokonalujeme. Nyní je nově možnost komentovat články a třeba rozpoutat větší diskuzi na dané téma obsažené ve článku. To Vám určitě přináší mnoho nových, zajímavých možností a můžete se díky tomu také s námi podělit o Vaše názory na dané téma.

Dále si článeček můžete vytisknout, což je také docela dobré zpestření. Vznikla i kniha návštěv, kde nám můžete něco hezkého, připadně i nehezkého napsat. Věříme a doufáme, že nám napíšete spíše něco hezkého, co nám dodá sílu a podpoříte tak naší práci na on-line magazínu Infofila.

Jelikož jsme si dali za cíl přinášet Vám článeček denně a pravidelnou aktualizaci a mnoho dalších služeb, doufáme, že si své pravidelné čtenáře získáme. Připravujeme pro Vás mnoho dalších zajímavostí z kouzelného světa filatelie a věříme, že Vás naší nabídkou zaujmeme. Čtenářů si více než vážíme a chceme, aby nás navštěvovali rádi a pravidelně a dávali nám tím důvěru a podporu.

Autor: Zdeněk Jindra | 30. 1. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223