Novinky z 30. dubna 2003

Novinky o našem magazínu, tentokráte s datem 30. dubna 2003

Vážení čtenáři,
největší novinkou, kterou bychom Vám chtěli oznámit, je spuštění naší anglické sestřičky Infophila.com v novém databázovém desingu. Věříme, že se zahraničním čtenářům, kteří ovládají angličtinu, bude magazín v novém líbit.

Dále bych se chtěl zmínit o seriálech na pokračování v našem článkovišti. Nyní vychází několik seriálů na pokračování a dá se říci, že mají úspěch, proto v nich určitě budeme pokračovat. Největší seriál je zatím o rytcích a dále vychází Filatelie a internet, Filatelistické minimum, Poštovní historie Černé Hory a další menší seriály na pokračování.

Jestliže se Vám líbí galerie České republiky a chcete, aby na Infofile byla i jiná další galerie, prosíme, zúčastněte se hlasování v anketě na hlavní stránce. Ptáme se, jaké další známky máme přidat do naší galerie? Na výběr máte z ČSR I, ČSR II, Protektorát Č+M.

Dále by nás zajímalo, jaké konkrétní téma Vás zajímá. Ještě nikdo nám zatím neřekl, jaké články by si na Infofile přál vidět. Hodně nás zajímá, co Vás čtenáře láká a o čem byste si chtěli přečíst. Návrhy můžete přidávat do komentářů k tomuto článku nebo do knihy návštěv.

Slovenská filatelie na internetu ožívá? Ano - na stránkách www.unoworld.net se kromě bohatých informací z různých oborů dozvíte i velmi mnoho z filatelie. Vznikla nová rubrika Filatelie a je tam již několik článků ve slovenském jazyce. Jelikož se Infofila.cz dohodla s naším slovenským partnerem na spolupráci, najdete tam i některé naše články ve slovenštině. Prvním z nich je Filatelie a internet I.

Redakce on-line magazínu Infofila vykupuje filatelistickou literaturu pro vytvoření a doplnění knihovny. Nabídky s cenou zasílejte na email infofila@infofila.cz.

Stále hledáme zájemce o spolupráci. Rádi zveřejníme jakoukoliv informaci ze světa filatelie. Jelikož je Infophila.com v začátcích a bude na ní hodně práce rádi bychom sehnali někoho kdo zvládá dobře angličtinu pro překlad článků a drobností nutných pro zdárné rozšiřování magazínu Infophila.com.

S pozdravem Zdeněk Jindra a celá redakce on-line magazínu Infofila.

Autor: Zdeněk Jindra | 30. 4. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223