Novinky z 24. listopadu 2002

Novinky o našem magazínu, tentokráte s datem 24. listopadu 2002

Vážení čtenáři našeho magazínu,

Děkujeme Vám za podporu ve formě zvýšené návštěvnosti v posledních dnech, což znamená, že si našeho on-line magazínu vážíte, že je pro český internet přínosným zpestřením a že jste si ho zařadili mezi svoje oblíbené stránky. Tímto Vám za celou redakci děkuji. Vážíme si každého čtenáře, který na naši stránku zavítá. Jsme opravdu rádi, že nám věnujete tuto přízeň a na oplátku Vám slibuji, že si on-line magazín bude zachovávat nasazenou informační laťku, kterou si za několik měsíců vybudoval a budeme se Vás snažit zavalovat aktuálními informacemi z kouzelného světa filatelie.

On-line magazín Info-fila Vám konečně přináší i něco nového na poli internetových aukcí, a to dobrý nápad s Osobní aukcí, kde si každý z Vás může zařadit svůj aukční los či partii (sbírku), momentálně zdarma, a prodat ji. Nabídky Vám budou přicházet přímo na Váš e-mail nebo na jiné možné Vámi zadané kontakty např. na Váš mobil. Jedná se tedy spíše o vylepšený inzerát, který je ale mnohem účinnější a můžete si být jisti, že úspěch této akce bude veliký. Vy - máte možnost vložit aukční položky zdarma (pozor, jen po omezenou dobu!), my - Váš los dostatečně zpropagujeme a tím Vaši šanci na úspěšný prodej mnohonásobně zvýšíme. Takže využijte této mimořádné akce a vložte Váš los do Osobní aukce. Samozřejmě je tu i filatelistická inzerce, připravuje se i Velká sběratelská inzerce, kde budete moci inzeráty zadávat, také samozřejmě zdarma.

Infofila Vám přináší aktuální informace ze světa filatelie. Dále novinky, zajímavosti, zpravodajství a mnoho dalších zajímavých služeb a vše pro čtenáře zdarma. Filatelie je naším koníčkem, a to je tedy hlavní důvod tohoto počinu - založit skutečný informační web pro filatelisty, čímž se Infofila dozajista stává. Jsem velice štastný, že můžeme být tím, čím jsme - on-line magazínem o filatelii, protože filatelie je to, co opravdu lidi na celém světě spojuje. Není proto nic nového, když nám píšou i šťastní krajánci, třeba ze vzdáleného Japonska, že na náš web náhodně narazili a konečně si tak můžou i na druhé straně světa přečíst informace o své rodné zemičce, České republice, dozvědět se mnoho novinek z naší filatelie, prohlédnout si nové známky a mnoho jiných zajímavostí.

Také nás hodně těší zájem mladých lidí, v nichž jsme uvedením on-line magazínu Info-fila probudili zájem o filatelii. Dostáváme mnoho děkovných dopisů za to, že se věnujeme i filatelii pro mládež a nepíšeme - jak mi jeden mladý filatelista sdělil v e-mailu - nudné a vědecké články. Pro mladé filatelisty připravujeme i zajímavou rubriku Mladá filatelie. Sice už tady něco takového bylo, ale ještě to pořád není to, co máme skutečně v plánu, a to opravdu kvalitní web pro mladé filatelisty, který bude obsahovat i taková zpestření, jako např. kreslené vtipy či povídky, které Vás jako mladého filatelistu určitě zaujmou nebo seriál na pokračování o Filatelistickém minimu či Co je co ve filatelii a mnoho dalších. Náš plán s Info-filou je velice široký a já Vám slibuji, že se budeme jenom zdokonalovat a rozšiřovat pro Vaši radost. Jsme rádi, že tu můžeme být a existovat.


Autor: Zdeněk Jindra | 7. 1. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář