Novinky z 10. října 2003

Znovu Vám přinášíme, co je nového na našem on-line filatelistickém magazínu. Tentokrát s datem 10. října 2003.

Pro začátek se rád pochlubím velkou návštěvností, kterou jsme za měsíc září zaznamenali. Opět překonáváme rekordy, protože počet zobrazených stránek za měsíc září v počtu 32.332 mluví za všechno. Nedávno jsme těchto přístupů zobrazených stránek celkově překonali 200.000. I počet 2.965 individuálních návštěvníků za měsíc září je určitě ohromné číslo. Děkujeme Vám.

Dalším úspěchem je jistě edice POMfila a katalog World Philately 2003. Již mnoho čtenářů si stáhlo náš katalog ČR World Philately 2003 nebo ediční počiny edice POMfila. Věříme, že jste si tyto naše dárečky zdarma nebo za symbolickou dobrovolnou částku (u HTML knížky Nejvzácnější československé poštovní známky), oblíbili. Tomu, kdo si ještě nestihl katalogy nebo knížku stáhnout, doporučujeme rubriku Download.

Blížíme se k 500. článku on-line magazínu Infofila a také budeme 14. 10. 2003 slavit již první výročí existence našeho Vašeho časopisu o filatelii. Takže určitě budeme mít co oslavovat v měsíci říjen.

Další dobrou zprávou je to, že připravujeme velmi zajímavou internetovou aukci a nezahálíme ani v našich jazykových mutacích. Slovenská verze již brzy změní svůj grafický kabátek, který se bude více podobat Infofila.cz. Na www.infofila.net se dočkáte spousty článků, které budou nejen přeložené z české Infofila.cz, ale přibudou i zcela nové články od slovenských kolegů, kteří se nám často ozývají s návrhem na přátelskou spolupráci, protože si uvědomují, že takovýhle web je pro slovenskou filatelii přínosem. To samé platí i o Infophila.de a Infophila.com, kde se dočkáte také významných změn. Popřejte nám mnoho sil. Děkujeme.

Autor: Zdeněk Jindra | 10. 10. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223