Komentáře ke článku


Novinka na našem trhu - tištěné katalogy poštovních známek POMfila!

Naše vydavatelství-nakladatelství se zaměřením na sběratelství - především na filatelii vydalo nejdříve úspěšné CD a DVD katalogy World Philately.
Katalog celín od 1918148259
Vložen: 07. 12. 2009 - 19:00:07Odpovědět
Už sa teším na avizovaný katalog celím. Určite zaplní dieru na trhu. Veľa zdaru k vydaniu.
- smith
Bez názvu148275
Vložen: 09. 01. 2010 - 10:09:47Odpovědět
Bude pěkné, když to uděláte, ale pokud neodvedete kvalitní práci, tak to bude mnohem horší než neudělat nic. Váš inzerát, kdy hledáte někoho, kdo Vám naskenuje celiny od 1. rep. (http://www.sberatel.com/diskuse/topic.php?post=74862), je ukazatelem Vašich možností. Proč jste se neobrátili na členy sekce sběratelů celin při SČF? Její členové nepochybně mají nejen materiál, ale i nutné a potřebné znalosti, které by Váš katalog mohli podpořit. Takto to vypadá, že od "někoho" koupíte obrázky, vezmete starší katalog, okopírujete řazení a odborné texty, přidáte vlastní ceny a pak už jenom budete čekat, kdo to koupí.
RE: Bez názvu148276
Vložen: 09. 01. 2010 - 10:33:06Odpovědět
Katalog celin je zatím pouze nápad - rozhodně to nebude v dohledné době. Jaký autorský kolektiv se podaří k němu sehnat je otázkou času. Na sběratelé celin se obrátím. Inzerát, že hledáme obrázky vzácných celin není nic špatného podle čehé můžete soudit naše možnosti. Pouze je to takový menší nápad než se na nějaké práci začne. Můžete pomoci i vy. Vítáme každou pomoc - místo kritiky.
- Zdeněk Jindra
RE: Bez názvu148277
Vložen: 09. 01. 2010 - 11:16:32Odpovědět
Ještě trošku dovysvětlím náše záměry. V dnešní době jsem spíše skeptický k nějaký spolupráci - například se sekcí sběratelů celin při SČF. Jistě se je pokusíme kontaktovat, ale nejsem si jist jaký to bude mít úspěch. Někdo třeba spolupráci naslibuje a nakonec to bude jen marné čekání. Jiný zase odmítne z nedostatku času - setkávám se s tím běžně. Katalog celin nebude určitě nic extra prodejného - odhadem pár stovek kusů. Proto již také v POFISU přes 10 let nevyšel. Cílem našich katalogů je někde začít. První vydání budu určitě jen ceník. Druhé vydání již díky kritice bude mít možnost opravit a doplnit co je nutné. Další vydání bude obsahovat nové poznatky ..atd. Postupně se na to navalí větší redakční kolektiv, který bude vidět, že katalog má další a další vydání. To je můj záměr. Je nutné někde začít než jen slibovat. Je to cesta velmi - velmi dlouhá. Můžete mne za to soudit, ale je to jediná možnost jak něco takového začít.
- Zdeněk Jindra

Přidat komentář