Novinka: CD-ROM World Philately 2006 – Česká republika (1993-2005)

Datum vydání: 20. 2. 2006


Konečně vychází dlouho očekávaný aktualizovaný multimediální katalog poštovních známek Česká republika (1993-2005). O jeho přednostech oproti minulé verzi se v příspěvku zmiňujeme.


Asi před rokem touhle dobou vyšel první katalog poštovních známek World Philately ČR na CD. Nyní je tu WP 2006 v nové a aktualizované podobě. Co všechno tento titul obsahuje? A vyplatí se si ho zakoupit, i když vlastníte ten původní?

Ti, co katalog Česká republika (1993-2005) vůbec nevlastní, mají možnost si ho klasicky přes náš Eshop (klikněte zde) zakoupit. Cena je pouze 260,- Kč. CD má barevný a lákavý obal. Jestli již vlastníte zmiňovaný titul z roku 2005, máte nárok na aktualizovanou verzi se slevou 50%. Obdržíte CD tedy za pouhých 130,- Kč plus poštovné a balné. V tomto případě objednávejte na emailu: infofila@infofila.cz. Pošlete nám svou adresu – nárok na slevu je kontrolován.

Co nového katalog obsahuje? Kromě aktuálních cen na trhu v r. 2006 nově je i doplněn ročník 2005 a ocenění známkových sešitků. Katalog je i rozšířený o nová data. Například deskové vady a tedy i specializace je na větší úrovni.

K rozhodnutí jestli si katalog zakoupit, vám nabízíme několik obrázků pod tímto příspěvkem ze samotného titulu. Jistě je z nich patrno, o jak rozsáhlý a zajímavý titul jde. Pokud máte nové poznatky z tohoto období – například deskové vady, neváhejte a na náš email nám je zašlete. Po posouzení je do dalšího titulu rádi zařadíme.

Mnoho hezkých chvil nad novým titulem Vám přeje redakce World Philately. Sledujte i informace na www.worldphilately.com - oficiální informační stránky multimediálního katalogu poštovních známek.


Autor: Zdeněk Jindra
ZdenekJindra@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz