Nová grafika našeho internetového obchodu se zaměřením na sběratelství - eshop.infofila.cz

Internetový obchod a magazín infofila.cz oslavují 7 let od založení. Jako dárek dostala Infofila novou grafiku.

Eshop.infofila.cz je již dnešním dnem převeden do nového kabátku. Nyní se chystáme i na samotnou Infofilu. Je to bohužel časově náročné, ale věřím, že se čtenáři již v brzké době dočkají. Stránky bylo nutné po dlouhých 7 letech oživit. Jak se nový vzhled povedl, můžete již teď posoudit na eshop.infofila.cz. V podobných barvách a stylu bude i magazín.

Kromě nové grafiky získává eshop i další funkce. O jedné z nich si více povíme pod tímto příspěvkem. Eshop.infofila.cz není jen obyčejný eshop s pomůckami. Naleznete tu i nabídku známek a Vaše oblíbené CD, DVD katalogy World Philately za výhodné ceny. Automaticky se při nákupu zúčastníte soutěže o věcné ceny včetně nákupu zdarma. Dále si můžete vybrat i dárek zdarma podle hodnoty Vašeho nákupu. Rozsáhlá nabídka, akční ceny a snaha o dokonalý servis pro naše zákazníky, to je eshop.infofila.cz. Odměňte naší snahu nákupem u nás. Podpoříte tím naše internetové aktivity včetně internetového magazínu infofila.cz, který je financován pouze tím co prodáme.

Revoluční změna v prodeji známek - navrhněte si cenu sami!

Určit prodejní cenu poštovních známek není jednoduché. Vidíme to zejména v aukcích, kde je prodejnost málokdy 100%. Většinou o hodně menší. My jsme zvolili novou strategii v našem eshop.infofila.cz a dáváme Vám možnost si známku zakoupit za cenu, kterou navrhnete vy sami.

V kategorii Filatelie pod každou položkou je možnost máte zájem o tuto položku za jinou cenu? Vyplněním jména, emailu a Vaší nabídky nám odesláním sdělíte, jakou částku jste ochotni za danou známku nebo sbírku zaplatit. My zvážíme jestli je Vámi navržená cena za danou položku možná a budeme Vás kontaktovat, popřípadě dohodneme podrobnosti.

Věříme, že toto je opravdu revoluční změna v prodeji známek, kterou budete jako naši zákazníci rádi využívat. Nakupujte na eshop.infofila.cz a podpoříte internetový magazín Infofila.cz.

Nová grafika našeho internetového obchodu se zaměřením na sběratelství - eshop.infofila.cz


Autor: Redakce | 18. 10. 2009

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223