Mladý sběratel v roce 2004

Skončil první ročník časopisu Mladý sběratel. Řekl bych, že zatím to je spíše něco na rozhraní mezi zpravodajem a opravdovým časopisem. Ale to není tak důležité. Důležité je to, že se objevil nový časopis pro mladé filatelisty, který přináší množství zajímavých a užitečných informací. Mladý sběratel měl skutečně raketový start a během necelého roku se dostal na docela dobrou úroveň. Některé texty jsou možná trochu jednodušší, ale jde o časopis především pro mladé sběratele. Přitom řada článků je skutečně kvalitních a užitečných. Jako celek je tento časopis pro všechny sběratele známek i dalších oborů jistě přínosem.

Je potěšitelné, že ambiciózní projekt Zdeňka Jindry se ujal a že časopis má řadu čtenářů. Je až neuvěřitelné, jak nadšení a odhodlání jednoho člověka může strhnout další a vést k realizaci podobného projektu, přes všechny překážky a problémy, které se přitom nutně musí vyskytnout.

Věřím, že druhý ročník Mladého sběratele bude pokračovat v nastoupené cestě a že grafická i obsahová kvalita časopisu se bude stále jen zlepšovat. K tomu je samozřejmě potřebná spolupráce dobrých autorů. A také dostatečné množství čtenářů, aby bylo pro koho psát.

Přeji Mladému sběrateli a všem jeho tvůrcům a čtenářům mnoho nových zajímavých článků i osobních setkání a mnoho radosti z nových přírůstků do sbírek.

Autor: Zdeněk Töpfer | 3. 3. 2005

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223