Mladý sběratel 3/2007

Recenze na periodický časopis pro mladé filatelisty, vedoucí KMF, ale i pro ostatní mladé sběratele všech oborů. Třetí číslo tohoto roku je opět tím nejlepším zdrojem pro mladé filatelisty.

Přílohou tohoto čísla jsou pastelky a několik menších omalovánek uvnitř čísla. František Hrbek zveřejnil – Dva tucty glos k dějinám filatelie XXII. – Existující známky neexistujících států a Obrázky z dějin poštovnictví XIII. – Staletími s pražskou poštou. Jaroslav Tomandl – Námětová filatelie XVIII. a Prázdninové pokračování seriálu o námětové filatelii. Zdeněk Töpfer – Národní kolo FO v Mladé Boleslavi, Národní výstava mládeže Mladá Boleslav 2007 a Historie kroužků mladých filatelistů.

Zdeněk Jindra – Encyklopedie Filatelie v kostce 2007 na DVD – NOVINKA! Příloha Mladého sběratele – vymaluj si eMSíka a Macha a Šebestovou. Kristina Hončarivová – Soutěž pro děti – Co je to Kikapošta? Pokračují i Rozprávky z poštového múzea od K. Hončarivové s podtitulem Strach, O chlapcovi, ktorý sa nestal milionárom a Nováčik. Ján Mička zveřejnil – Detský kútik na INCHEBE a Na mládež nezabudli. (Nezabudli?).

Mladý sběratel 3/2007


Autor: Zdeněk Jindra | 2. 9. 2007

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223