Mladý sběratel 2/2007

Recenze na periodický časopis pro mladé filatelisty, vedoucí KMF, ale i pro ostatní mladé sběratele všech oborů. Druhé číslo tohoto roku je opět tím nejlepším zdrojem pro mladé sběratele.

František Hrbek - Dva tucty glos k dějinám filatelie XXI. - Loupež století v poštovním muzeu a Obrázky z dějin poštovnictví XII. – Poštmistrovská dynastie svobodných pánů Paarů. Jaroslav Tomandl - Námětová filatelie XVII. Zdeněk Töpfer - Výstava Mladá Boleslav 2007 se blíží, Program národní výstavy Mladá Boleslav 2007 a Evropské setkání mladých filatelistů.

Kristina Hončarivová zveřejnila - Rozprávky z poštového múzea – Obsah, Rozprávky z poštového múzea - Čo sú to poštové známky, Rozprávky z poštového múzea - V kráľovstve známok, Rozprávky z poštového múzea - Čierna Kráľovná, Rozprávky z poštového múzea - Smutný príbeh skautských známok a Rozprávky z poštového múzea - Prečo niektoré známky šušlú. Dr. Miloslav Frömer - Zajímavosti již historické. Josef Fronc - Výstava poštovních známek s tématikou Lidic.

Znáte naše známky XI., Najdi 5 rozdílů na aršíku Slovenské republiky, Rozhovor s nejmladší redaktorkou Mladého sběratele Kristinou Hončarivovou a několik dalších příspěvků.

Mladý sběratel 2/2007


Autor: Zdeněk Jindra | 6. 7. 2007

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223