MICHEL: Deutschland 2005/2006

Tento katalog obsahuje zdarma známý a oblíbený počítačový program MICHELsoft easy se základními daty k NSR, Berlínu a k NDR. Tento software umožňuje bezproblémovou správu Vaší sbírky známek, zakládání Vašich soupisů stavu a chybějících známek je naprosto jednoduché.

Na tomto CD-ROM je rovněž uložen abecední vyhledávací soupis těchto sběrných oblastí: Německá říše, Sársko, Německá demokratická republika, Berlín a Německá spolková republika.

MICHEL: Deutschland 2005/2006

Katalog :
S ohodnocením malých aršíků od devadesátých let! Ohodnocení orazítkovaných a neorazítkovaných známek, ročníků 1920 – 1934 pro neorazítkované známky s ohybem a známky přímo z pošty. Souhrny sérií známek.

Všechny oblasti po roce 1945 včetně starého Německa, Severoněmeckého spolku, Německé říše MiNr.1-337, Horního Slezska, Sárska, Svobodného města Gdaňsk a Nemanské oblasti odpovídají nejnovější katalogizační formě. Údaje k barvám se řídí podle barevného vzorníku barev MICHEL, ceny za FDC se nachází u patřičného vydání.

Bezpodmínečně nutné pro každého vážného sběratele německých známek!

Katalog se vyznačuje úplností cenových záznamů, podrobnými údaji (datum vydání, příležitost vydání, designér a rytec, způsob tisku, papír, vodotisk, ozubení, číslo v MICHELu, nominální hodnota, barva, značka štočku, cena, náklad, platnost, popis obrázku) jakož i barevným vyobrazením všech známek s odlišnými obrázky a bloky.

Katalog si můžete zakoupit v našem Eshopu

Autor: ALKADO | 25. 7. 2005

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223