Merkur-Revue 5/2021

Vážení čtenáři našeho magazínu, rád Vám předkládám anotaci pátého čísla roku 2021 odborného časopisu o filatelii, numismatice a notafilii Merkur – Revue. 


Zdeněk Filípek – Emise Hradčany – kresba e – 50 h modrá (kolísavost barvy až po tmavě modrou). Vilém Reichsfeld – Vady a retuše známky Hradčany 10h na velkých celinách. Radomil Květon pokračuje v seriálu z předchozích čísel – Hrady 1932 – stredný formát výplatných známok.


Miroslav Češelka – Slovanský junák Jakuba Obrovského. Martin Blecha a jeho historicky poučný seriál v jedenácté části Poštovní úřad 602 00 Brno 2. M. Štefek a J. Kypast – Rádiová služba Československé pošty. Jiří Černý – Známky indických států – služební známky Trávankoru – část čvrtá. Radek Novák – Portu Gallery se představuje. Peter Valdner – Bulawayo.


Více informací o časopisu a o možnosti předplatného na stránkách merkur-revue.eu. Jen z tohoto krátkého výčtu obsahu je zcela jasné, že předplatit si časopis Merkur-Revue se vyplatí a je pro každého filatelistu základní nutností.


Merkur-Revue 5/2021Autor: Zdeněk Jindra | 19. 11. 2021

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář