Merkur-Revue 1/2022

Vážení čtenáři našeho magazínu, rád Vám předkládám anotaci prvního čísla roku 2022 odborného časopisu o filatelii, numismatice a notafilii Merkur – Revue.


Zdeněk Filípek – Emise Hradčany – kresba d – 60 h červenooranžová, žlutooranžová, žlutá. Radomil Květon pokračuje v seriálu z předchozích čísel – Výplatná známka 3.50 Kč Slavkov u Brna z emisie Krajiny, hrady a mestá 1936.


Miroslav Češelka – Múzy Maxa Švabinského I. alegórie republiky. Redakce - Rarita světového významu v jarní aukci Klim. Martin Blecha a jeho historicky poučný seriál ve třinácté části Poštovní úřad 602 00 Brno 2. Jiří Černý – Známky indických států – výplatní známky Trávankoru – Kočínu. Radek Novák – Ohromná sbírka rarit Britské Gyuany v aukci - dokončení článku z minulého čísla. Peter Valdner – Misionár na ražni z Espiritu Santo a Tongah.


Více informací o časopisu a o možnosti předplatného na stránkách merkur-revue.eu. Jen z tohoto krátkého výčtu obsahu je zcela jasné, že předplatit si časopis Merkur-Revue se vyplatí a je pro každého filatelistu základní nutností.


Merkur-Revue 1/2022
Autor: Zdeněk Jindra | 30. 3. 2022

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář