Letní novinka! Katalog poštovních známek - Slovenský stát (1939-1945) - World Philately 2016

Datum vydání: 29. 7. 2015


Konečně vychází dlouho očekávaný aktualizovaný multimediální katalog poštovních známek Slovenského státu (1939-1945). O jeho přednostech oproti minulé verzi se v příspěvku zmiňujeme.


V roce 2010 vyšlo poslední vydání tohoto katalogu. Nyní je tu na toto období WP 2016 v nové a aktualizované podobě. Co všechno tento titul obsahuje? A vyplatí se si ho zakoupit, i když vlastníte ten původní?

Ti, co katalog Slovenský stát (1939-1945) vůbec nevlastní, mají možnost si ho klasicky přes náš Eshop (klikněte zde) zakoupit. Cena je pouze 290,- Kč. CD je potištěné a má barevný a lákavý obal velkého formátu v boxu DVD. Jestli již vlastníte zmiňovaný titul z roku 2010, máte nárok na aktualizovanou verzi se slevou 50%. Obdržíte CD tedy za pouhých 145,- Kč plus poštovné a balné. V tomto případě objednávejte na emailu: infofila@infofila.cz. Pošlete nám svou adresu – nárok na slevu je kontrolován.

Co nového katalog obsahuje? Kromě aktuálních cen na trhu v r. 2015 je nově upraveno několik dat včetně aktualizace. Je doplněno ocenění celistvostí. Neschází ani desková čísla a značky. Katalog je i rozšířený o další nová data. Obrázky z titulu jsou umístěny dole pod příspěvkem.

Mnoho hezkých chvil nad novým titulem Vám přeje redakce World Philately. Sledujte i informace na www.worldphilately.com - oficiální informační stránky multimediálního katalogu poštovních známek.


Autor: Zdeněk Jindra
ZdenekJindra@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz