Komentáře ke článku


K článku F. Beneše ve Filatelii č. 12/2003

Průvodka s leteckou čtrnáctikorunovou známkou I. emise, v článku je opatřena mou pravou znaleckou značkou. Uvěřil jsem bez detailní prohlídky značkám Mrňák a Karásek
jak muže takový darebáctví někomu projít464
Vložen: 11. 03. 2004 - 13:52:07Odpovědět
nějak nechápu, jak muže pan Pitterman a jeho kompllic supersběratel Pytlíček ještě mít nějakej kredit, prostě kradli..myslím že by se celá zaležitost měla předat k posouzení policii ČR, jako jednoznačně prokázaný pokus o podvod.Pan pytlíček filatelii nic nedal, jen svou aroganci.
RE: jak muže takový darebáctví někomu projít465
Vložen: 11. 03. 2004 - 14:13:57Odpovědět
Pan Pitterman udělal chybu, ale tu udělal i p. Karásek, který uvedené položky také ověřil a nebyl to úmysl! Až teď se zjistilo po získaní několika podstatných faktů že to jsou padělky. Je možné že si toho nikdo předtím nevšímil? Ovšem nikdo není dokonalej! Třeba i p. Beneš samotný někdy udělá chybu a věřte že na to spousty lidí čeká. Zde je potřeba na to být připravený, protože i znalci jsou lidé takže by na takovéto omyli měli být pojištěný. Složitá otázka, ale věřte že znalecký obor je velmi složitý. Ukáže čas zda-li si p.Beneš uchavá punc nedotknutelnosti a nechybovatelnosti. Ve staří člověk chybuje více. Ne že bych mu to přál je fajn že dokáže vše vysvětlit a odhalit, ale je to tak nebo není?
tak si to přiznejme..466
Vložen: 12. 03. 2004 - 09:17:29Odpovědět
A co když to je všecko jinak,Co když si pár lidí udělalo z toho, že měli možnost ,, znalecky,, ověřivat prostě kšeft. kdo mohl vědět, že v listopadu 89 dojde ke změně společenských poměrů a řada takto ověřených materiálů se vrátí domů.Vzpoente si jaký byl za starého režimu hlad po filatelistických materiálech, které se snadno daly ukrýt a tímto zpusobem propašovat na Západ.Vlastně v malém objemu převézt poměrně slušnou finanční částku.Jsem přesvědčen, že s tímto naši znalci operovali a počítali.Ted se ale tyto materiály vrací domů a je jen otázka kolik z nich je podobných padělků.Proboha, dyt to byly naprosto amaterské kousky.To museli vědět.

Přidat komentář