Jak to vypadá na schůzi KMF Plzeň 53-14

Jak popisuje náš vedoucí Oldřich Pelíšek schůzi?
"Naše setkání v KMF probíhají tradičním způsobem. Všechno se snažíme stihnout ve dvou hodinách. Každá schůzka je rozdělena do několika částí. První je víceméně organizační. Zapíši docházku, probereme úkoly z minulé schůzky, případně problémy a dotazy dětí. Pak následuje část zaměřená k danému tématu. Po ní pokračujeme prověrkou znalostí a opakováním výkladu a praktických ukázek. Spolu se staršími členy KMF se snažíme pomáhat a vést nové členy k uspořádaní jejich sbírek. Na závěr si pak děti mohou vyměňovat filatelistický materiál, zahrát si hry atd. Já svůj čas dále využívám k individuální práci s jednotlivými členy a k zadání úkolu pro domácí přípravu. Každý školní rok nabízím svým svěřencům možnost navštívit několik výstav, výměnné burzy, Poštovní muzeum v Praze, besedy a exkurze. Rádi se ale setkáváme i mimo filatelistické akce."

Jak to vypadá na schůzi KMF Plzeň 53-14
Na této fotce pan Pelíšek zapisuje třídnici.

Jak to vypadá na schůzi KMF Plzeň 53-14
Na této fotce náš člen Tom pracuje na své filatelistické sbírce poštovních známek z období protektorátu Čechy a Morava.

Jak to vypadá na schůzi KMF Plzeň 53-14
K dispozici máme klubovní knihovničku s poučnou literaturou, filatelistickými romány, katalogy a filatelistickými pomůckami.


Internetové stránky KMF Plzeň 53-14 naleznete zde. V brzké době přinese Infofila - Mladý sběratel další rozhovory se členy KMF.

Autor: Redakce | 13. 1. 2012

Komentáře

Rozhovory

Přidat komentář  | Zobrazit komentáře


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223