Reklama

IV. ročník mezinárodního sběratelského veletrhu a burzy HobbyMania 2006

Vážené dámy, vážení pánové, rádi bychom Vás informovali o podstatných změnách v přípravě a konání IV. ročníku mezinárodního sběratelského veletrhu HobbyMania 2006. Finanční požadavky ze strany Domu kultury INWEST, kde jsme minulé ročníky pořádali, nás přiměly k hledání nového místa a případně i partnera pro konání této akce, která má již svoji tradici a jenž je svým zaměřením, postavením termínu i skladbou účastníků vpravdě výjimečná. Přispívá k tomu i neformální atmosféra, kterou bychom chtěli rádi „držet“ i v budoucnosti.

Jsme potěšeni, že Vám konečně můžeme oznámit pro Vás jistě velmi pozitivní informace o akci. Partnera jsme našli v plzeňském KF 03-13 a rovněž místo je odpovídající významu setkání. Co je však další, neméně důležitou novinkou, je výrazná změna ceny za prodejní stůl. Dovolte, abychom Vás v těchto místech heslovitě informovali o nejdůležitějších:

IV. ročník mezinárodního sběratelského veletrhu a burzy HobbyMania 2006

Termín pro veřejnost: sobota 22. dubna od 8 do 15 hodin
Neformální setkání pro obchodníky a zahraniční hosty: pátek 21. dubna, od cca 17 hodin
(bližší informace o tomto projektu jsou uvedeny níže)
Místo akce: areál Střední dopravní školy v Plzni-Lochotíně, Karlovarská 99 (z centra směr Karlovy Vary, v blízkosti zastávka tramvaje č. 4, pošta Plzeň-Lochotín)
Cena vstupného: 20,-Kč, děti do 150 cm výšky vstup zdarma
Cena prodejního stolu: 50,-Kč (rozměr stolu cca 1x1 metr)
Vstup pro prodejce: 22.4. od 7 hodin
Závazné objednávky stolů do 14. dubna 2006
Na akci bude k dispozici příležitostné razítko a R-nálepka.

Pro Vás, jakožto tradiční partnery veletrhu, máme připraveny VIP stoly a jako pozornost máte u nás zajištěny dva stoly zdarma. Neformální setkání pro obchodníky se uskuteční v tradiční plzeňské pivnici Na Parkáně, v sousedství pivovarského muzea. Pro zájemce o toto setkání, které je kapacitně omezeno, je připravena společná večeře, večerní prohlídka pivovarského muzea, ochutnávka nepasterovaného plzeňského ležáku. Toto setkání, které by mělo probíhat v přátelské atmosféře až do pozdních nočních hodin, je zpoplatněno částkou 850,-Kč/os a zahrnuje výše uvedené služby. Máte-li zájem o toto setkání, přihlaste se prosím nejpozději do 10. dubna 2006 na níže uvedenou adresu.

Vážení obchodní přátelé, dámy a pánové, těšíme se na vaše rezervace, dotazy či připomínky. Mimoplzeňští účastníci obdrží po vyřízení rezervace plánek města s vyznačením místa konání veletrhu. Místa parkování jsou v okolí školy zdarma a je jich dostatek.

Těšíme se na Vaši účast a opětovné setkání v Plzni!

S přátelským pozdravem za organizátory akce

Václav Fiala

Kontakt: o.s.proPRESS, Sedláčkova 16, 301 00 Plzeň, tel/fax 377223876, E-mail: propress@propress.org, GSM 724-240111.

Autor: Redakce SSČSZ | 3. 3. 2006

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář