Informace SČF 1/2004

První číslo Informací SČF roku 2004 vyšlo v novém a poprvé s barevnou obálkou. Jeho obsah je zajímavý a plný důležitých informací nejen ze života SČF.

Úvodní slovo v čísle si vzal předseda SČF Ing. Lumír Brendl. Ing Pavel Pittermann zveřejnil svoji reakci na článek F. Beneše ve Filatelii č.12/2003. K tomu samému článku zveřejnil vyjádření i Jaroslav Maleček. Josef Běloušek přispěl článkem k zamyšlení Návrh na členění Monografií československých a českých známek a poštovní historie.

Břetislav Janík zveřejnil velmi pěkný článek 18. prosinec – 85 let československé známky v souvislostech. Jinak Japhila.cz má k SČF velmi blízko, což je nejen poznat z tohoto zpravodaje, ale oficiální stránky SČF se právě na server Japhila.cz přesunuly z adresy http://sweb.cz/cz-filatelie/, o které se dříve staral Ing. Jaroslav Rubišar. Ještě že stránky fungují dále, jinak by si člověk řekl - zbytečná práce že? Kolem oficiálních stránek SČF bylo řečeno již mnoho, tak snad na serveru Japhila.cz budou stránky aktuální díky nadšení pana Janíka.

Jinak k tomu můžu dodat, že jsme získali povolení zveřejňovat články ze zpravodaje Informace SČF, takže i vy, čtenáři našeho magazínu, nebudete o nic ochuzeni. A nejen to. Zahájili jsme i spolupráci s ZSF (Zväz slovenských filatelistov) a tak i zde Vám budeme rádi předávat informace, které jinde scházejí.

Dále jsou v Informacích SČF příspěvky Platby klubů za diář 2004 od J. Králkové,Úspěch na Mezinárodní výstavě filatelistické literatury TEMEX 2003 od P. Pittermanna a spousty jiných velmi zajímavých informací a příspěvků, které budou postupně vycházet i v našem on-line magazínu.

Informace SČF 1/2004


Autor: Zdeněk Jindra | 27. 2. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář