Infophila.com

Vážení čtenáři,

rádi Vám sdělujeme, že naše anglická verze magazínu Infophila.com je konečně funkční a to v základní verzi. Stránky naleznete na www.infophila.com a věříme, že magazín bude stejně úspěšný jako jeho starší bratříček česká Infofila.

Stránky sice obsahují jen několik málo článků a odkazy, ale do začátku to je dozajista dobrý krok. Není pro nás nic jednoduchého vést anglickou verzi, ale věříme, že se bude zdárně rozšiřovat a vylepšovat. Samozřejmostí je do budoucna vylepšení i po grafické stránce. A tedy dočkáte se určitě podobného menu jako má česká verze a tedy vše bude řešeno databázově a přehledně. Dočkáte se i samozřejmě vylepšení obsahové stránky magazínu Infophila.com.

Určitě se můžete těšit na rubriky a služby jako inzerce, informace ze světa filatelie, novinky světové filatelie, emisní plány a mnoho dalších zajímavostí. Je to samozřejmě otázkou času než bude magazín na úrovni, kterou jsme si předsevzali, ale už teď ho navštěvuje poměrně dost zahraničních čtenářů. A to je vážně co říci, protože reklamní kampaň jsme vlastně ještě ani nespustili. Popřejte proto našemu milému bratříčkovi, ať se mu daří stejně jako české Infofile.

Autor: Zdeněk Jindra | 12. 2. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223