Reklama

merkur-revue.euprodatobrazy

Infofila jako magazín pro všechny sběratele?

Infofila byla založena jako on-line magazín pro sběratele poštovních známek. Název vznikl ze zkratky informace pro filatelisty. Příští rok budeme slavit kulaté desáté výročí a lze říci, že je za námi kus odvedené práce. Zatím na Infofile vyšlo něco málo přes 4000 článků čistě s filatelistickou tématikou. Nyní jsme se rozhodli věnovat se i dalšímu sběratelství jako bonus navíc.

Věříme, že mnoho sběratelů sbírá kromě poštovních známek i pohlednice, mince, bankovky a jiné sběratelské předměty a tak tato změna nebude na škodu. Obecně sběratelství je stále populární, o čemž svědčí další náš úspěšný projekt Sberatel.com a především jeho diskuze, která se pěkně rozjela a diskutuje na něm již přes 5 tisíc registrovaných sběratelů.

Cílem Infofily je jistě prvotně filatelie (jinak to ani nejde, když vedoucí redaktor Infofily - Zdeněk Jindra je zapálený filatelista), ale i tak máme ambice zveřejňovat i články z našich dalších magazínů jako Filokartie.cz, Mince.info, Filumenie.cz, Sberatel.net, Sberatel.com a desítky dalších, které již nemají tolik péče jako Infofila a nestíháme je pravidelně aktualizovat.

Jelikož se nám v redakci schází i další náměty na články nebo přímo příspěvky, rozhodli jsme se dát i na samotnou Infofilu několik kategorií – rubrik z dalšího sběratelství a články z naší další práce na internetu zveřejňovat. Věříme, že to všem našim projektům pomůže a podaří se je konečně mezi sběratele prosadit a popularizovat. Jistě uvítáme i Vaše názory na tyto naše aktivity. Pokud se setkají s pochopením, budeme rádi pokračovat.


Autor: Redakce | 9. 6. 2011

Komentáře

Filokartia

Filokartie

RE: Filokartie

Přidat komentářZobrazit komentáře