Galerie ČSR I spuštěna

Datum vydání: 18. 6. 2003


Na přání čtenářů Vám dle vyhodnocení výsledků nedávno zveřejněné ankety přinášíme novou galerii ČSR I (1918-1939).

Nová galerie Československé republiky zahrnuje ročníky 1918-1939 a pro české i mnohé zahraniční návštěvníky je to určitě galerie, kterou můžeme nazvat po právu lahůdkou. Jedná se o období, které je velmi oblíbeným sběratelským objektem a tomu i nasvědčuje výsledek naší ankety, kde se hlasovalo, jakou galerii byste si přáli na našich stránkách vidět. Jednoznačně a s náskokem zvítězila galerie ČSR I. Zde Vám ji tedy s radostí představujeme a slavnostně otevíráme.

Scany a všechny obrázky jsou originální a naše a smí se používat pouze s naším svolením a s odkazem na náš magazín Infofila.cz. Ceny jsou pouze orientační a vždy uvádíme jen nejlevnější variantu daného typu známky. Jelikož ani ta nejvzácnější sbírka ČSR I není kompletní, i nám spousta dražších známek v galerii chybí. Budeme velmi rádi, pokud nám někdo napíše a poskytne pomoc při doplnění dražších typů známek.

Rádi bychom i touto cestou poděkovali sběratelům, kteří nám známky poskytli k nascenování. Jelikož nechtějí být jmenováni a s internetem nikdy nepracovali, moc jim za pomoc děkujeme.

Přejeme Vám, ať se Vám galerie ČSR I. líbí a už jen dodáme:
"Příjemné prohlížení".

Autor: Zdeněk Jindra
ZdenekJindra@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz