Galerie České republiky

Datum vydání: 8. 2. 2003


Vážení čtenáři on-line magazínu Infofila,

rádi Vám předkládáme galerii České republiky, která je od dnešního dne kompletní. Obsahuje známky České republiky vydané od roku 1993 do roku 2001. Postupně bude galerie doplňována až po součastnost. Získáváte tím nejen detailní zobrazení všech známek, ale i pohodlné vyhledávání a v podstatě i katalog ČR zdarma, protože galerie obsahuje i cenové ocenění.

Věřím, že se Vám galerie bude líbit a budete ji používat. Určitě ji využijete hlavně k námi připravované anketě Česká Holubice r.2002, kde budete hlasovat i pro nejkrásnější známku ČR v roce 2002. Ješte pro Vás máme malý tip. Chcete-li v galerii získat větší rozlišení známky, postačí jediné kliknutí na obrázek, který se automaticky zvětší a také velmi doporučujeme vyhledávání podle čísel.

Scany známek jsou naše originální scany a po dohodě se mohou přebrat i na jinou stránku či prezentaci, ale musí u nich být uvedeno, že pocházejí z naší stránky a přidán k nim odkaz na nás. Veškeré uváděné údaje v galerii pocházejí z dostupných zdrojů literatury a internetu. Aktualizace bude probíhat průběžně.

Autor: Zdeněk Jindra
ZdenekJindra@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz