FILATELIE-MARVAN se představuje

Dovolujeme si Vám představit firmu "FILATELIE-MARVAN" a jejich současný i budoucí obchodní program. FILATELIE-Marvan byla založena již v roce 1992 a od počátku máme sídlo ve Vrchlabí. Nejprve jsme měli prodejnu v prostorách obchodního domu Magnet. Později jsme se přestěhovali do nynějších prostor v Krkonošské ulici č.p. 41, kde realizujeme náš obchodní program v samostatné prodejně.

Původně jsme začínali s filatelií a kartografií, avšak po nárůstu zákazníků - filatelistů jsme se soustředili výhradně na filatelii. Přitom se snažíme nabízet co nejkomplexnější služby. Což v praxi znamená, že mimo známek jak čistých, tak razítkovaných, ČESKOSLOVENSKA I., II. a ČESKÉ REPUBLIKY, nabízíme také mnohé známkové země Evropy i z celého světa.

Mimo známek nabízíme také katalogy, albové listy, zásobníky a ostatní filatelistické pomůcky a potřeby. Na četné žádosti našich zákazníků, kteří mají do Vrchlabí daleko nebo si naši nabídku prohlíží v klidu doma, jsme 18.03.1999 otevřeli Internetový obchod, kde naleznete informace o naší standardní nabídce i nejaktuálnější informace. Stránky se snažíme průběžně zdokonalovat a vylepšovat k co největší spokojenosti zákazníků. Proto jsou stránky průběžně aktualizovány, s ohledem na novinky a nový materiál. Do budoucna se chystáme rozšířit naše stránky o další známkové země, včetně specializací.

Také chceme doplnit stránky o další filatelistickou specializaci – PERFINY, již na našich stránkách naleznete. Naše aktivity jsou též zaměřeny na mladé filatelisty, pro které pořádáme pravidelnou výměnnou BURZU. Věříme, že výměnná burza (prodej + koupě) jsou příjemným zpestřením jak pro místní filatelisty, tak i pro filatelisty ze širokého okolí.

Na jaře 2001 jsme také nainstalovali ke zvukové kartě s mikrofonem ještě videokameru a zaregistrovali jsme se k adresářovému serveru http://isl.atlas.cz, takže nyní můžeme přes tento server vést s našimi zákazníky on-line komunikaci přes Internet s možností přímé ukázky materiálu. Ke komunikaci používáme program Windows NetMeeting 3.01. Pokud máte o tento způsob komunikace zájem, prosím kontaktujte nás na e-mailu jmarvan@filatelie-marvan.cz, domluvíme si datum a čas komunikace. Ke zvýraznění solidnosti naší firmy jsme členy "APEK".

Děkujeme Vám, že jste dočetli až do těchto míst. Budeme rádi, pokud nám sdělíte Váš názor nebo připomínky ohledně naší nabídky známek i materiálu, či našich stránek, které se nachází na www.filatelie-marvan.cz.

Autor: Redakce | 28. 1. 2003

Komentáře

Bez názvu

RE:

Přidat komentář  | Zobrazit komentáře


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223