Filatelie a internet II.

Datum vydání: 7. 1. 2003


Tak zde snad žádný detailní popis není nutný. Japhila magazín p.Břetislava Janíka zná snad každý filatelista, který se na internetu pohybuje.

Za čtyři roky, co tento velice informační web funguje, si vydobyl kvalitní jméno a stal se nejen předním webem se zaměřením na filatelii v ČR, ale doznal vysokého uznání i v Evropě a ve vzdáleném světě. Jednodušeji řečeno - návštěvnost této stránky je velice vysoká a dá se říci, že díky dobrému vedení již zmiňovaného p.Břetislava Janíka se jeho informační laťka pohybuje snad na maximu. Je to denně aktualizovaný web, který mimochodem naleznete na adrese www.japhila.cz, a co se týče designu stránky, je též zajímavý.

Zmíním jen několik kvalitních věcí, které na Japhile naleznete, a to filatelistická diskuze, příležitostná razítka 2002, snad nejobsáhlejší databáze s odkazy na filatelistické stránky a také Japhila hosting, což je zajímavá služba pro zájemce o vlastní internetové filatelistické stránky, kteří nemají potřebné zkušenosti. Inzeráty sběratelů z celého světa, a to zdarma, výstavy a aukce a mnoho dalších kvalitně vybraných informací a služeb. Jestli Japhilu neznáte, určitě ji navštivte a jsem si jist, že si jí zařadíte do hledáčku svých oblíbených internetových stránek.

Autor: Zdeněk Jindra
ZdenekJindra@infofila.cz

Vytištěno ze serveru https://www.infofila.cz