Nabídka našeho eshopu

Digitální mikroskop Flex

DigiMicroscope Flex je ideální nástroj pro všechny, kteří potřebují prozkoumat malé předměty nebo povrchy s vysokým rozlišením a zvětšením.

  • Cena: 2487 Kč

Filatelie a internet II.

Nejlepší stránky o české filatelii na internetu
Japhila - Břetislav Janík


Tak zde snad žádný detailní popis není nutný. Japhila magazín p.Břetislava Janíka zná snad každý filatelista, který se na internetu pohybuje.

Za čtyři roky, co tento velice informační web funguje, si vydobyl kvalitní jméno a stal se nejen předním webem se zaměřením na filatelii v ČR, ale doznal vysokého uznání i v Evropě a ve vzdáleném světě. Jednodušeji řečeno - návštěvnost této stránky je velice vysoká a dá se říci, že díky dobrému vedení již zmiňovaného p.Břetislava Janíka se jeho informační laťka pohybuje snad na maximu. Je to denně aktualizovaný web, který mimochodem naleznete na adrese www.japhila.cz, a co se týče designu stránky, je též zajímavý.

Zmíním jen několik kvalitních věcí, které na Japhile naleznete, a to filatelistická diskuze, příležitostná razítka 2002, snad nejobsáhlejší databáze s odkazy na filatelistické stránky a také Japhila hosting, což je zajímavá služba pro zájemce o vlastní internetové filatelistické stránky, kteří nemají potřebné zkušenosti. Inzeráty sběratelů z celého světa, a to zdarma, výstavy a aukce a mnoho dalších kvalitně vybraných informací a služeb. Jestli Japhilu neznáte, určitě ji navštivte a jsem si jist, že si jí zařadíte do hledáčku svých oblíbených internetových stránek.


Autor: Zdeněk Jindra | 7. 1. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

522-537 - vícepásky v čistém stavu

522-537 - vícepásky v čistém stavu

  • Cena: 14500 Kč
Katalog poštovních známek World Philately 2022 a Encyklopedie filatelie na paměťové kartě

Katalog poštovních známek World Philately 2022 a Encyklopedie filatelie na paměťové kartě

  • Cena: 999 Kč

Související články