Nabídka našeho eshopu

LINDNER - PHILA-COMBI-BOX - zoubkoměr, průsvitky

LINDNER - PHILA-COMBI-BOX - zoubkoměr, průsvitky

  • Cena: 546 Kč

Filatelie a internet II.

Nejlepší stránky o české filatelii na internetu
Japhila - Břetislav Janík


Tak zde snad žádný detailní popis není nutný. Japhila magazín p.Břetislava Janíka zná snad každý filatelista, který se na internetu pohybuje.

Za čtyři roky, co tento velice informační web funguje, si vydobyl kvalitní jméno a stal se nejen předním webem se zaměřením na filatelii v ČR, ale doznal vysokého uznání i v Evropě a ve vzdáleném světě. Jednodušeji řečeno - návštěvnost této stránky je velice vysoká a dá se říci, že díky dobrému vedení již zmiňovaného p.Břetislava Janíka se jeho informační laťka pohybuje snad na maximu. Je to denně aktualizovaný web, který mimochodem naleznete na adrese www.japhila.cz, a co se týče designu stránky, je též zajímavý.

Zmíním jen několik kvalitních věcí, které na Japhile naleznete, a to filatelistická diskuze, příležitostná razítka 2002, snad nejobsáhlejší databáze s odkazy na filatelistické stránky a také Japhila hosting, což je zajímavá služba pro zájemce o vlastní internetové filatelistické stránky, kteří nemají potřebné zkušenosti. Inzeráty sběratelů z celého světa, a to zdarma, výstavy a aukce a mnoho dalších kvalitně vybraných informací a služeb. Jestli Japhilu neznáte, určitě ji navštivte a jsem si jist, že si jí zařadíte do hledáčku svých oblíbených internetových stránek.


Autor: Zdeněk Jindra | 7. 1. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

PL 2130 - s DV ZP 4 - červená skvrna ve tváři 1. dívky

PL 2130 - s DV ZP 4 - červená skvrna ve tváři první dívky

  • Cena: 189 Kč
522-537 - vícepásky v čistém stavu

522-537 - vícepásky v čistém stavu

  • Cena: 14500 Kč

Související články