Nabídka našeho eshopu

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

Zásobník na poštovní známky - 60 stran - bílé listy - SAFE retro potisk - č. 100

  • Cena: 935 Kč

Filatelie a internet I.

Část první - Nejlepší stránky o české filatelii na internetu
Peter Hoffmann - Švédsko


Nemůžu začít tento seriál na pokračování o českém internetu a filatelii jinak než jednou z nejkrásnějších stránek, na které jsem během svého brouzdání po internetu narazil, a to stránkou českého krajánka žijícího ve Švédsku, Petera Hoffmanna.

Jeho stránky naleznete na adrese hem.passagen.se a určitě si je po přečtení tohoto seriálu prohlédněte. Samozřejmě, je to jen můj názor, že jsou stránky opravdu dobré, a to jak po stránce grafické, ale i informační, čehož si cením nejvíce. Váš názor může být úplně odlišný. Mohou se Vám například líbit jiné stránky, ale jste-li přítelem československé filatelie, tyto stránky se Vám každopádně musí líbit.

Naleznete na nich mnoho dobře vybraných informací. Od stránky s galerií nejdražších známek až po seznam zakladatelů československé filatelie, seznam znalců z minulé i dnešní doby s ukázkou jejich zkušebních značek. Zde najdete přehledné informace o filatelistických obchodnících od prvních až po dnešní Pofis. Na těchto stránkách též najdete ukázky vlastnických značek. Doufám, že Vám tyto informace pomohou při studiu Vašich známek.

Na první pohled je ze stránek vidět, že Peter Hoffmann je skutečným přítelem československé filatelie a co je nejlepší, dokáže poradit i ostatním filatelistům, kteří mají co společného s internetem. Pomohl i nám, on-line magazínu Info-fila, cenými radami do začátku. Určitě si tyto stránky prohlédněte, jsem si jistý, že Vás zaujmou stejně jako nás.

Prosím, pomozte mu rozšířit tuto stránku. Jestli máte doma známky se znaleckými nebo jinými značkami, které mu zde chybí, nascanujte jejich rubovou stranu, 4 X zvětšenou a pošlete mu ji mailem.


Autor: Zdeněk Jindra | 7. 1. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


Nabídka našeho eshopu

LINDNER - PHILA-COMBI-BOX - zoubkoměr, průsvitky

LINDNER - PHILA-COMBI-BOX - zoubkoměr, průsvitky

  • Cena: 546 Kč
Československo 1918-1939, komplet - 1x desky, 1x archivní box, vč.zesílených obalů - zasklené

Zasklený komplet Československo 1918-39 + 1x desky+1x archivní box

  • Cena: 3545 Kč