Filatelie 12/2003

Vánoční číslo časopisu Filatelie obsahuje dvě přílohy. Malým, ale pěkným dárkem, je barevný katalog POFIS Česká republika pro rok 2003 a druhou přílohou je obsah letošního ročníku časopisu Filatelie.

Velmi zajímavým článkem je příspěvek Františka Beneše Opět padělky ověřené našimi znalci, který je vhodný k zamyšlení a k vyjádření i druhé strany, která by do článku měla vnést jasno. V rubrice Novinky České pošty představuje Helena Hodková nové známky z emise Umění, Vánoční známku a v rubrice je i nová výplatní známka s portrétem prezidenta a další drobné příspěvky.

Vojtěch Rais přináší příspěvek s názvem Znovu dodatečné výplatné leteckých zásilek. Jiří Horák pokračuje již druhým dílem Československé a české automobilové ambulantní pošty. Čtvrtým pokračováním je Fotbal ve filatelii od Stanislava Kamenického. Zdeněk Töpfer v rubrice SČF zveřejnil článek Evropské setkání mladých filatelistů ve Štyrském Hradci.

Nová Filatelie obsahuje opět mnoho čtenářských lahůdek a věřím, že si ji všichni velmi rádi pročtete od začátku do konce. Nezapomeňte si prohlédnout rubriku Nové známky, Kam za filatelií a spoustu jiných rubrik či příspěvků.

Filatelie 12/2003


Autor: Zdeněk Jindra | 13. 12. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223