Euroregionální filatelistická výstava v Karlových Varech v roce 2006

Název výstavy: III. filatelistická výstava Euregia Egrensis „Karlovy Vary 2006“ Výstava bude zároveň českou národní výstavou. Euroregion zahrnuje kromě Karlovarského kraje, Spolkové země Bavorsko, Sasko a Durynsko (Thűringen).

Euroregionální filatelistická výstava v Karlových Varech v roce 2006

Vedle této euroregionální a národní výstavy bude v hotelu Thermal, souběžně premiérová výstava pro začínající vystavovatele, nebo vystavovatele bez potřebné kvalifikace pro národní výstavu. U premiérové výstavy bude dána přednost prvovystavovatelům.
Výstava bude pro veřejnost otevřena:

Euroregionální filatelistická výstava v Karlových Varech v roce 2006

V sobotu 26. 8. 2006 bude slavnostní večer, na kterém budou vyhlášeny výsledky hodnocení exponátu výstavní jury. Vybraným exponátům budou předány hodnotné ceny.

Výstavy se mohou zúčastnit vystavovatelé, kteří jsou členy SČF a BDPh:
a) z České republiky
b) ze Spolkové země Bavorsko
c) ze Spolkové země Sasko
d) ze Spolkové země Durynsko

Výstavní propozice, přihlášky na výstavu a soupisky exponátů. 1. Budou ke stažení na internetu cca od 1. 11. 2005 na adrese: www.kvfilatelie.cz
2. Bude je možné získat u pana Novatiuse ve Wunsiedelu, pana Blechschmidta ve Schwarzenbergu a
pana Dr. Wolfganga Leopolda ze Schleizu
3. Je možné je objednat na adrese:
Filatelistická výstava
organizační výbor
PO BOX č.262
360 21 Karlovy Vary

Termín pro podání přihlášek: do 30 ledna 2006

Euroregionální filatelistická výstava v Karlových Varech v roce 2006

Výstava bude řádně pojištěna a zabezpečena bezpečnostní službou. Vystavovatelé obdrží kromě pamětní medaile, diplomu a katalogu i upomínkový předmět. Jury bude mít k dispozici pro vyhodnocené exponáty i hodnotné věcné ceny. Součástí výstavy budou doprovodné akce, jako je na příklad burza, zhotovování přítisků na kupóny (tzv. personifikovaná známka) a další. Organizační výbor zajistí pro vystavovatele a další účastníky noclehy ve studentských kolejích. Cena bude upřesněna po uzavření smlouvy začátkem roku 2006, neměla by přesáhnout 350 Kč/noc a osobu.

Výstava je podporována kromě SČF a BDPh, Evropskou unií, Karlovarským krajem, městem Karlovy Vary a dalšími městy, sponzory, filatelistickými kluby a spolky po obou stranách hranice.

Na organizaci výstavy se podílí a v organizačním výboru jsou zastoupeni filatelisté z Karlových Varů, Sokolova, Chodova u Karlových Varů, Horního Slavkova a ze SRN Spolek filatelistů Frankonia z Wunsiedelu, Spolek filatelistů ze Schwarzenbergu a Spolek filatelistů „Přátelé známek“ ze Schleizu. Gestorem výstavy je pan MVDr. Václav Svoboda a předsedou výstavní jury pan Ing. Walter Műller.

Organizační výbor zve nejen vystavovatele, ale i ostatní příznivce filatelie a Karlových Varů. Změny v našem lázeňském městě a celková pohoda Vás jistě potěší.

František Lněnička - předseda organizačního výboru


Autor: František Lněnička | 16. 12. 2005

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář