Eshop filatelie, poštovní známky, filokartie, pohlednice, numismatika, mince, notafilie

Nové poštovní známky ČR za nominální hodnotu zakoupíte na internetovém obchodu pro sběratele - Eshop.infofila.cz - filatelie, numismatika, filokartie ..atd

Nově za nákup nad 800 Kč obdržíte CM - analogická pohlednice - Bílé Karpaty 12 Kč nebo si můžete vybrat další dárky z naší nabídky.

Kromě nové grafiky získává eshop i další funkce. O jedné z nich si více povíme pod tímto příspěvkem. Eshop.infofila.cz není jen obyčejný eshop s pomůckami. Naleznete tu i nabídku známek a Vaše oblíbené CD, DVD katalogy World Philately za výhodné ceny. Automaticky se při nákupu zúčastníte soutěže o věcné ceny včetně nákupu zdarma. Dále si můžete vybrat i dárek zdarma podle hodnoty Vašeho nákupu. Rozsáhlá nabídka, akční ceny a snaha o dokonalý servis pro naše zákazníky, to je eshop.infofila.cz. Odměňte naší snahu nákupem u nás. Podpoříte tím naše internetové aktivity včetně internetového magazínu infofila.cz, který je financován pouze tím co prodáme.

Revoluční změna v prodeji známek - navrhněte si cenu sami!

Určit prodejní cenu poštovních známek není jednoduché. Vidíme to zejména v aukcích, kde je prodejnost málokdy 100%. Většinou o hodně menší. My jsme zvolili novou strategii v našem eshop.infofila.cz a dáváme Vám možnost si známku zakoupit za cenu, kterou navrhnete vy sami.

V kategorii Filatelie pod každou položkou je možnost máte zájem o tuto položku za jinou cenu? Vyplněním jména, emailu a Vaší nabídky nám odesláním sdělíte, jakou částku jste ochotni za danou známku nebo sbírku zaplatit. My zvážíme jestli je Vámi navržená cena za danou položku možná a budeme Vás kontaktovat, popřípadě dohodneme podrobnosti.

Věříme, že toto je opravdu revoluční změna v prodeji známek, kterou budete jako naši zákazníci rádi využívat. Nakupujte na eshop.infofila.cz a podpoříte internetový magazín Infofila.cz.

Eshop filatelie, poštovní známky, filokartie, pohlednice, numismatika, mince, notafilie


Autor: Redakce | 20. 3. 2010

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223