Edice POMfila vydává knížku: Dva tucty glos k dějinám filatelie

Je to jen několik měsíců, co byla uvolněna první knížka edice POMfila, a to Nejvzácnější československé poštovní známky, kterou si můžete, pokud jste tak doposud neučinili, stáhnout po vyplnění tohoto formuláře.

Další slibovanou knížku Vám přinášíme dnes jako dárek k Novému roku 2004. Její název je Dva tucty glos k dějinám filatelie. Jak název napovídá, jedná se o 24 částí na sebe navazujících pokračování z dějin filatelie.

Knížka obsahuje spoustu textů a doprovodných obrázků a připravili jsme jí pro Vás rovnou ve formátu HTML a PDF, záleží jenom na Vás, kterému formátu dáte přednost. Seriál určitě znáte z našeho magazínu a jeho autorem je František Hrbek, ale určitě všichni uvítáte vydání tohoto seriálu jako celku, protože tím získáváte velmi pěkné počteníčko, které si můžete uložit na Váš harddisk a mít ho kdykoliv k dispozici pro přečtení.

Knížka ve formátu HTML je zabalena opět v programu WinZip a po stáhnutí (velikost stahovaného souboru je 1,2 MB) je nutné ji nejdříve rozbalit, uložit na harddisk a poté ji teprve spustit kliknutím na index.htm v patřičném adresáři.

PDF verze knížky je také zabalena v programu WinZip a po stáhnutí (velikost stahovaného souboru je asi 1,9 MB) je nutné ji nejdříve rozbalit, uložit na harddisk a poté ji teprve spustit kliknutím na soubor dva_tucty.pdf v patřičném adresáři, do kterého jste si knížku rozbalili. Pro zobrazení souboru PDF musíte mít v počítači nainstalovaný například prohlížeč Acrobat Reader (zdarma k dispozici zde).

Věřím, že se Vám tento dáreček bude líbit a můžete se těšit na další připravované knížky a jiné projekty edice POMfila. Tuto si můžete stahnout jak ve formátu HTML, tak i ve formátu PDF. A protože nás zajímá, která verze se Vám bude více líbit, budeme moc rádi, pokud se zúčastníte hlasování v anketě na úvodní stránce našeho magazínu. Obě verze mají své výhody, takže jsme moc zvědaví.

Knížku si může zdarma stáhnout kdokoliv z Vás,
kdo vyplní tento formulář pro HTML verzi
nebo tento formulář pro PDF verzi.

Edice POMfila vydává knížku: Dva tucty glos k dějinám filatelie


Edice POMfila vydává knížku: Dva tucty glos k dějinám filatelie


Autor: Zdeněk Jindra | 1. 1. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223