Edice POMfila vydává: HTML knížku - Nejvzácnější československé poštovní známky


Je to jen pár dní, co byl uvolněn první projekt nové edice POMfila, a to multimediální katalog poštovních známek World Philately 2003, který obsahoval známky ČR od roku 1993 - 2003. Katalog si získal za několik dní velmi mnoho ohlasů. Zatím si ho stáhlo něco kolem sta lidí a dá se říci, že to byl úspěšný krok - vydat katalog zdarma.

Dalším slibovaným projektem, o kterém jste si mohli přečíst ve článku Co je edice POMfila, byla první HTML knížka. Zde Vám ji rádi předkládáme k downloadu. Její název je Nejvzácnější československé poštovní známky.

Tato knížka není zdarma, ale nemusíte se bát, její cena je dobrovolných 50 Kč. Dnes za tuto cenu vlastně ani nic nekoupíte. Pokud o knížku máte zájem, stačí jen vyplnit formulář, kde nám sdělíte svůj email a jméno. Po potvrzení formuláře Vám bude na Váš email zaslána naše adresa, na kterou bude možné zaslat oněch 50 Kč. Jedná se o adresu autora. Peníze můžete posílat buď jako přílohu v dopise, kde nezapomeňte uvést své jméno a email, abychom věděli, kdo nám peníze poslal, nebo složenkou.

Zisk z knížky bude věnován na webhosting našeho magazínu a předem děkujeme těm, kteří si knížku stáhnou a zaplatí za ni. Pokud si knížku stáhnete, ale peníze nebudete chtít uhradit, nevadí, i takovou možnost Vám nabízíme. Proto je také cena 50 Kč dobrovolná.

HTML knížka má něco kolem 1,25MB a je jako katalog WP2003 zabalená v programu WinZip. Už stačí jen dodat: "Příjemné počteníčko".

Knížku si může stáhnout kdokoliv z Vás, kdo vyplní tento formulář.

Edice POMfila vydává: HTML knížku - Nejvzácnější československé poštovní známky


Autor: Zdeněk Jindra | 4. 9. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223