DOMFIL - vydavatel námětových katalogů

DOMFIL - španělské vydavatelství, několik let začleněné do nadnárodní italsko-španělské skupiny AFINSA. Jediný vydavatel celé řady námětových katalogů na světě s unikátním popisem a informacemi. Barevné katalogy uvádí ceny jak v amerických dolarech, tak v eurech. Katalogová čísla tu jsou jak podle Michela, tak Yverta a Scotta, takže poslouží ke komunikaci s celým filatelistickým světem. Vzhledem k zaměření katalogů na jižní Evropu a latinskoamerický trh je třeba individuální a střízlivé posuzování cen, které je postaveno spíše na katalogových záznamech amerického Scotta.

Katalogy nemají v případě fauny a flory systematiku, takže slouží pro nejširší, i čistě laickou veřejnost. Nejsou vydávány žádné dodatky, po několika letech společnost uvede na trh nové vydání. Katalogy neobsahují nelegální vydání především regionálních ruských republik (podle mezinárodních filatelistických konvenců a sdružení filatelistických obchodníků se na tyto materiály nahlíží jako na neznámková, ba přímo pirátská vydání).

Nabídku našeho obchodu Eshop.infofila.cz jsme rozšíli o tyto katalogy pro námětové filatelisty od vydavatelství DOMFIL. Nabídku naleznete zde.

DOMFIL  - vydavatel  námětových katalogů


Autor: proPRESS | 5. 7. 2005

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223