Co je edice POMfila?

Nová edice magazínu Infofila je spuštěna. Pod názvem POMfila se skrývá zkratka pomůcky pro filatelisty. Tato nově vzniklá edice bude mít za cíl přinášet čtenářům Infofila magazínu co nejvíce užitečných pomůcek. POMfila od tohoto dne přebýrá multimediální katalog World Philately a pod touto značkou se do budoucna počítá i s možností vydáváním různé filatelistické literatury. Myslím jak digitálně zpracované tak i v budoucnosti možná i tištěné literatury. Zde by se jednalo hlavně o tištěné katalogy a odbornou literaturu.

Zatím je POMfila funkční jako edice magazínu Infofila a jako bonus jsme Vám přinesli multimediální katalog WP 2003. O tomto katalogu si můžete více přečíst v příspěvku World Philately 2003 - katalog ČR (1993-2003) zdarma a nebo si katalog již stáhnout zde. Dále plánujeme vydat PDF verzi on-line magazínu Infofila s podobným názvem Infofila news kde budou přehledně ve formátu PDF vybrané články za daný měsíc plus několik dalších lahůdek pro čtenáře a samozřejmě jak je u nás zvykem zdarma. Máli někdo zájem o reklamu v tomto PDF magazínu pište na email: infofila@infofila.cz.

Dalé bychom rádí jako edice POMfila ve spoluprácí s magazínem Infofila.cz přípravili UPDATE katalogu World Philately 2003 ČR na v. 2.0., který poopraví a doplní nedávno vydaný katalog ČR. UPDATE výjde také zdarma. Dále připravujeme velmi specializovaný katalog World Philately 2003 ČSRI, který již nebude zdarma, ale za velmi zajímavou cenu 100Kč. Uvidíme jestli naš katalog bude tak úspěšný když za něj budeme požadovat sice malou, ale finanční odměnu. Věřím že ano a tím nás podpoříte.

Poznámka redakce: Předkládáme Vám ukázky z připravovaných projektů edice POMfila

HTML knížka - Nejvzácnější československé poštovní známky

Co je edice POMfila?


World Philately 2003 - ČSR I (1918-1939)

Co je edice POMfila?


Autor: Zdeněk Jindra | 13. 8. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223