Komentáře ke článku


Reakce na článek předsedy SČF Ing. Brendla v časopise FILATELIE 8/2004

Vážený pane předsedo, několikrát jsem si přečetl Tvůj otevřený dopis členům SČF, který byl uveřejněn v časopise 'FILATELIE … koníček i investice!'
spravedlnost? 580
Vložen: 02. 10. 2004 - 15:53:32
 
Odpovědět
Také se musím připojit se svým názorem. Je podobný i když se to mé osoby absolutně netýká. Není přece možné odvolat významné znalce, kteří s padělanými dopisy neměli pranic společného. Chyba jednoho znalce i když předsedy celé komise SČF nemůže zničit práci několika dalších významnějších znalců. Pan Beneš nic proti němu je to velmi dobrý znalec si, ale prosazuje svojí politiku a dosadil si pouze své lidi, kteří s ním dlouhodobě spolupracují například v redakci časopisu Filatelie. Je to takto správné? Proč se neodvolal pouze předseda komise SČF, který je pod tím i nejvíce podepsaný, protože dopisy zkoušel? Proč hned celá komise? Tím si SČF udělala ještě větší ostudu než byla předtím, protože tím pádem svalila vinu i na znalce z bývalé komise, kteří s padělanými dopisy neměli nic společného. Je to spravedlnost? Nechceme vyvolávat zbytečné konflikty, ale poslední dobou vše jenom pro p. Beneše. To se ho všichni tak bojíte? Nejsem proti aby byl předsedou komise znalců SČF, ale proč ostatní znalci obdrželi odvolání a tím si SČF akorát každého pobuřuje? Proč? Není to zbytečné, když s tím nemají pranic společného? Mělo se to dát vyšetřit policii ČR a ten kdo v tom má prsty by měl být odvolaný a ne znalci, kteří jsou velmi dobrý. Pokud bude složení komise takové jako je teď určitě bude fungovat, ale jednou taky udělají chybu. Když jich bude víc a nebudou rozděleny na dva válečné tábory riziko chyby bude zase nižší. To je vše.
Zdeněk Jindra


Spravedlnost !? 587
Vložen: 05. 10. 2004 - 22:14:16
 
Odpovědět
Pánové s Vašimy názory plně souhlasím jenom mně překvapuje,že doufáte ve spravedlnost.Jsem mnohem mladší a teče mi jak se říka ještě nudle u nosu,ale o iluze mně tato "demokratická" doba připravila. A propo znáté rčení " o nažraném vlku a celé koze"...
Benny


dopis dr.Šablatúrovi 588
Vložen: 06. 10. 2004 - 10:35:15
 
Odpovědět
Pro informaci zasílám kopii dopisu adresovaného dr. Šablatúrovi. Můžete jej zařadit jako ohlas jeho příslušný článek. S pozdravem J. Pítra FILATELIE Klimentská 6, 110 00 Praha 1 Praha, 24. září 2004 Vážený pane doktore, v příloze Vám vracíme Váš dopis ze dne 15. t.m., včetně jeho třístránkové přílohy. Vašemu požadavku, abychom jej otiskli, jsme se rozhodli nevyhovět. Pro Vaši informaci uvádíme, že Svaz českých filatelistů má v našem časopisu smluvně zajištěn určitý rozsah stran pro své materiály, které přetiskujeme bez jakéhokoliv redakčního zásahu. Pokud tedy chcete vést se Svazem polemiku, učiňte tak, prosím, na jeho půdě – její výsledek, předaný nám sekretariátem SČF, samozřejmě na zmíněné svazové stránky ochotně zařadíme. S pozdravem Mgr. Jaroslav Pítra šéfredaktor Dr. Svatopluk Šablatúra P.O. Box 159 814 99 Bratislava 1 Slovenská republika DOPORUČENĚ!
J. Pítra


RE: dopis dr.Šablatúrovi 590
Vložen: 06. 10. 2004 - 20:57:32
 
Odpovědět
Děkujeme za ohlas. Jen nerozumím tomu proč se vymlouváte že příspěvek nelze zveřejnit, protože se to týká SČF, která má u Vás vyhrazený určitý počet stránek. Týká se to podle mého názoru hlavně rozpoutané aféře s padělanými dopisy a té jste věnovali nespočet stránek. Pokud k tomu chce někdo říci vlastní názor, který se Vám (především majiteli časopisu Filatelie) nelíbí, protože se ho to týká nemá prakticky žádnou možnost se vyjádřit.
Zdeněk Jindra


filatelie 149740
Vložen: 09. 03. 2016 - 17:47:18
 
Odpovědět
vlastnim 49 a I II převraceny přetisk3K je možne aby za celou dobu filatelie nebyla čista? a jedno rozhodnuti?jednoho znalce muže važně zničit investici a chut do filatelie? trochu studu! s uctou největši filatelista světa!!!!!!!!!!!!
jozef ružička


Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223