Cestujte s námi na renomované evropské sběratelské akce!!

Vážení sběratelé, dovolujeme si Vám nabídnout náš další projekt pro sběratele. Ve spolupráci s Cestovní a dopravní agenturou Nezmar spol. s r.o. máme pro Vás připraveno několik lahůdek – zájezdů na zajímavé sběratelské akce.

Pátek 23.9. 2005 – PHILATELIA, Köln – filatelistická výstava a burza, kromě známek také mince a pohledy. Jednodenní akce, cena i se vstupenkou 2 450,-Kč. Uzávěrka přihlášek je 1. 9. 2005!

Neděle 2.10. – Cottbus, Německo – sběratelské setkání nejrůznějších oborů, jednodenní akce, cena včetně vstupného, možnost zakoupení (objednávky) stolů, cena 1950,-Kč . Uzávěrka přihlášek na cestu je 15. 9. 2005 , na případný prodej (objednávka stolů) je uzávěrka již 5. 9. 2005!!

Sobota 10.12. – Drážďany – sběratelské setkání nejrůznějších oborů, jednodenní akce spojená s odpolední prohlídkou města, cena včetně vstupného, možnost zakoupení (objednání) stolů, cena 1450,-Kč

Připravujeme:

Říjen 2005 – Katowice – největší sběratelské setkání (burza) v Polsku, celodenní akce, (kromě filokartie a filatelie rovněž např. telefonní karty, militarie, staré tisky, mince a bankovky,..), dojednáme rovněž možnost prodejního místa.dvoudenní zájezd spojený s návštěvou Krakowa a ubytováním (vzhledem k velmi časnému začátku burzy bez snídaně), cena bude stanovena později v okamžiku oznámení přesného termínu burzy. Uzávěrka objednávek na účast a stoly je již 7. 9. 2005!! Na základě Vaší písemné či mailové poptávky Vás informujeme o orientační ceně zájezdu a poplatku za vstupné a za prodejní stůl (více velikostí a umístění!!).

19. 11. 2005 – Brašov – největší celodenní sběratelské setkání a burza v Rumunsku (kromě filokartie a filatelie rovněž např. telefonní karty, militarie, staré tisky, mince a bankovky,..). NOVINKA – možnost společného prodejního místa (stolů)!! Třídenní zájezd s doprovodným programem a ubytováním včetně polopenze. Cena akce bude stanovena později v okamžiku oznámení přesného termínu burzy.

Veškerá doprava je realizována luxusními mikrobusy Mercedes s klimatizací, videem, nápojovým automatem. Částky za prodejní místa (stoly) nejsou součástí kalkulace, v případě zájmu je nutné toto objednat společně se zájezdem.

Napište si o bližší informace a přihlášky na adresu: o.s.proPRESS, Sedláčkova 16, 301 00 Plzeň, Tel/Fax 377223876, SMS 724-240111, E-mail: filatelie@propress.org

Dále nabízíme individuální VIP cesty na evropské i světové výstavy, sběratelská setkání či aukce, zajistíme tlumočníka, dopravu, ubytování, doplňkový poznávací program (zaměřený filatelisticky i turisticky).

Vhodné i pro obchodníky – realizujeme jako služební cestu!

Autor: proPRESS | 30. 6. 2005

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223