Český sběratel 5/2006

Časopis pro každého sběratele Český sběratel je zde tento rok už v pátém čísle a se spoustou nových zajímavých článků. Periodikum se zaměřuje především na filatelii a filokartii.

Číslo se nese v duchu právě ukončeného veletrhu Sběratel. Na toto téma vyšlo několik příspěvků. Jindřích Jirásek – Devátý ročník mezinárodního veletrhu Sběratel, Názory vystavovatelů na právě skončený 9. mezinárodní veletrh Sběratel. Josef Fronc – Jaký byl 9. Sběratel? Jaromír Petřík – Výstava Sběratel Praha 2006 očima sběratele známkových zemí.

Dále jsou v čísle příspěvky. Zdeněk Jindra – Jaké jsou albové listy POMfila? Ivan Vápenka – XVI. Setkání skautských sběratelů s mezinárodní účastí a EUROSCOUT 2006. Vojtech Jankovič – Filatelistický seminár ZSF. Slavomil Strnad – Pocta Kavánovi a Slavnostní matiné Františka Kavána. Róbert Chlebo – Motív včiel a včelárstva na poštových známkách IV. Neschází tradiční rubrika Novinky ČR. Pavel Frouz a Zdeněk Jindra – Multimediální katalog mincí na CD-ROMu. Petr Zaoral – Rozhovor s nejznámější českou sběratelkou pohlednic paní Květuší Veselou. Zajímavá je i rubrika Filumenie od M. Dohnala.

Český sběratel 5/2006


Autor: Zdeněk Jindra | 17. 10. 2006

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články