Český sběratel 2/2005

Časopis pro každého sběratele Český sběratel je zde tento rok už v druhém čísle a se spoustou nových zajímavých článků. Periodikum se zaměřuje především na filatelii a filokartii.

Rozhovor s Jaroslavem Punčochářem, předsedou propagačního odboru výstavy BRNO 2005 od Zdeňka Jindry. Bitva u Hastingsu (LP 1066) od Jaroslava Tomandla. Miroslav Langammer předložil informaci Valná hromada Společnosti pro odbornou literaturu SČF. S panem Langammerem je provedený Rozhovor s předsedou Společnosti pro odbornou literaturu SČF. Redakce dále informuje v článku Co se připravuje na letošní veletrh Sběratel?

Petr Fencl zveřejnil Město ocenilo KF a Aerospace. Jaroslav Tomandl Tematické souvislosti. Slovenská pošta Najkrajšiu známku světa v roku 2003 vydala Slovenská pošta a Solidarita s Áziou. Slavomil Strnad Křest aršíku poštovních známek "Chráněná fauna a flóra Krkonoš". Redakce Novinky ČR a SR. V čísle je spousta dalších drobných článků.

Co se týče filokartistického obsahu, zajímavý je Rozhovor se sběratelem pohlednic Miroslavem Malouškem. Jaroslav Tomandl Pohlednice křižníku EMDEN a Fotopohlednice Bratislavy. Rozhovor s vydavatelem a publicistou Zdeňkem Jindrou a spousty dalších příspěvků.

Český sběratel 2/2005


Autor: Zdeněk Jindra | 6. 4. 2005

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223