Časopis Merkur-Revue v nejlepších rukou

Odborný časopis pro filatelii, numismatiku a notafilii Merkur-Revue prošel významnou změnou. Od čísla 1/2003 se tohoto časopisu ujal Vladimír Schödelbauer.

Merkur-Revue je vydávaný již 8. ročníkem a za tuto dobu si jistě našel své místo mezi čtenáři a stal se velice významným odborným magazínem. Dokázal, že je možné začít od začátku a vytvořit nový časopis o filatelii s vynikajícím obsahem.

Můžu říci, že Merkur-Revue se mi občas do rukou dostal v klubu, ale teď jsem se rozhodl si ho předplatit. A důvod? Časopis prošel významnou změnou. Ujal se ho totiž již zmíněný Vladimír Schödelbauer, bezesporu velká osobnost české filatelie. Z časopisu Filatelie udělal před několika málo lety jako jeho šéfredaktor nejlepší časopis v ČR. Teď je před ním ještě větší cíl. Překonat tento časopis a pokusit se z Merkur-Revue udělat nejčtenější magazín o filatelii u nás. Jistě složitý úkol, ale jsem si jistý, že se mu to povede. První dvě čísla tohoto ročníku tomu jen nasvědčují. Časopis má vynikající obsah a jako tiskař na polygrafických strojích musím uznale smeknout, je i dobře a hlavně kvalitně polygraficky zpracovaný - vytištěný.

To je hlavní důvod, proč jsem se rozhodl alespoň předplatným Merkur-Revue podpořit. Přidáte se i Vy? Věřte, že Merkur-Revue je časopisem, který si určitě Váš zájem zaslouží!


Autor: Zdeněk Jindra | 22. 6. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář