Aukro - terminator1960 - Dolní Újezd

Toto spojení složené ze tří termínů Aukro - uživatel terminator1960 a Dolní Újezd varuje před jedním z největších rozšiřovatelů padělků na českém internetu!

Již v příspěvku Primitivní padělek chybotisku 50/50 a na portálu Sberatel.com jsme varovali před jednoduchým padělkem chybotisku DL49AX 50/50 doplatní, kde je zakreslená jednička v hodnotě 150 h. Na Aukru se těchto aukcí objevuje čím dál tím více a naše věty v minulém příspěvku vycházejí nazmar.

Známý aukrácký rozšiřovatel padělků (nechvalně proslul jako terminator1960 z Dolního Újezdu), rozšiřuje své jednoduché padělky v klidu a bez zásahu Aukro.cz či sk.

Tentokrát přímo na tomto odkazu sk verze Aukra. Za přečtení stojí především popisek aukce a to "Doplatní 50h, krásná známka, záruka pravosti přetisku." Ano přetisk je pravý, ale samotná známka je 150h a má zakreslenou jedničku, jak jsme již varovali v předešlém příspěvku a několikrát na portálu Sberatel.com (stačí zkontrolovat jak vypadá klasická nula v 50 h známce). Slovíčkaření tomuto uživateli Aukra jistě není cizí (schválně neuvedl slovíčko chybotisk), ale brzo i na něj dojde. Je již na čase s tím něco dělat a odsoudit jednohlasně takovéto počínání!

Nehledě na to, že všechny exempláře chybotisku jsou známý v raženém stavu a toto by byl v čistém stavu unikát. Na uvedenou aukci je již první příhoz, který spoléhá na hloupost uživatelů. Není jisté, není-li to pouze volavka, ale i tak je nutné si dát pozor na všechny aukce se spojením Aukro - terminator1960 a Dolní Újezd. Naše varování se bude opakovat, dokud se s tím nebude něco dělat.

Aukro - terminator1960 - Dolní Újezd

Aukro - terminator1960 - Dolní Újezd

Aukro - terminator1960 - Dolní Újezd


Autor: Zdeněk Jindra | 6. 4. 2010

Komentáře

padělek 50/50

RE: padělek 50/50

Vyjádření aukra k žádosti o zrušení položky z důvodu pokusu o podvod

Přidat komentář  | Zobrazit komentáře


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223