500. článek našeho on-line magazínu

Ano, je to tak - dnešním dnem jsme vydali již 500 článků na našem internetovém časopisu o filatelii.

Číslo 500 je jistě velmi významným a kulatým číslem. Jistě si dokážete představit, kolik textu obsahuje 500 článků. Věříme, že všechny články, které jsme vydali v Článkovišti v podrubrikách Novinky ČR, Novinky SR, Česká filatelie, Mladá filatelie, Světová filatelie, Seriál o rytcích, Historie, To nejlepší z, Co je co, Recenze, Výstavy, Internet, Infofil@ News a Ostatní, si našly své místo u našich čtenářů.

O toto číslo se zasloužila spousta lidí a je za ním spousta práce. Stačí jen nahlédnout na stránku redakce. Všem, kdo za naším magazínem stojí, patří velký dík. Popřejte nám, prosím, do dalšího kulatého čísla mnoho sil a nápadů. Pevně věřím, že 1000. článek budeme slavit již brzy.

Články od Společnosti sběratelů československých známek SČF jsou umístěné zvlášť v samostatné rubrice a do 500 článků v rubrice Článkoviště je nepočítáme. Kdybychom to měli sečíst, tak na našem internetovém časopisu vyšlo již minimálně něco přes 550 článků. Popřejte nám tvůrčího ducha pořád tak silného a mnoho sil do další práce. Děkujeme Vám všem čtenářům, že náš magazín navštěvujete.


Autor: Zdeněk Jindra | 13. 10. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář