4. výročí našeho on-line magazínu Infofila.cz

Naše milovaná Infofila slaví své čtvrté narozeniny. Tento internetový časopis o filatelii Vám již přes čtyři roky, každý den, přináší zajímavé příspěvky ze světa filatelie.

Od 14. 10. 2002 do 14. 10. 2006 (tedy do dnešního dne) bylo vydáno přibližně 2 200 článků. To je rozhodně číslo fascinující a zaslouží uznání. Rád bych poděkoval, jako již tradičně každý rok, všem spolupracovníkům. Bez Vás nadšenců, kteří pro Infofilu píšete, by toto vše nebylo! Děkuji i čtenářům, co nás navštěvují a slibuji Vám mnoho dalších příspěvků v nadcházejícím období. Letošní rok byl pro nás náročný. Zaznamenali jsme několik útoků na naše návštěvní knihy a komentáře (prozatím je diskuze pod články uzavřena). Zjistili jsme, že náš publikační systém má mnoho chyb a děr a je ho potřeba vylepšit a přeprogramovat, aby šel z dobou, která je nyní velmi krutá. Roboti co spamují reklamu dělají na netu obrovské škody. Je potřeba se jim bránit! Do pátého ročníku bychom chtěli stránky výrazně přebudovat. Ať co se týče vzhledu tak i odstranit nedostatky a vylepšit naše služby. Na toto téma uvítáme na emailu infofila@infofila.cz náměty k posouzení.

Infofila hledá programátory, grafiky, publicisty a tvůrčí nadšence se zájmem o náš koníček. Nabídky spolupráce uvítáme na našem mailu.

Přejme si do pátého ročníku mnoho nápadů a aktivních příspěvovatelů. Velké množství filatelistů a jistě i hezké přírustky do našich sbírek. Za Infofilu vedoucí redaktor Zdeněk Jindra

Autor: Zdeněk Jindra | 14. 10. 2006

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2020 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223