Zberatež číslo 6/2004

Červnové číslo časopisu Zberatež je opět plné zajímavých informací, od odborných článků až po důležité informace a aktuality ze světa filatelie a sběratelství.

Neschází pravidelné rubriky Nové slovenské poštové známky a iné zberatelské materiály, Z novinek našich susedov, Správy – oznamy a námi podporovaná rubrika Správy z Českej republiky. Zajímavý článek je Hurá, prázdiny! Od V. Priputena. Pokračuje Desaročná pú s časopisem Zberatež od V. Kučery. Neschází Okienko špecialistu od M. Gerece a šesté pokračování článku Špecializácia slovenských výplatných známok.

Pro perfináře je zajímavý příspěvek Pätnásty perfin Slovenska 1939-1945 od O. Földese. Pěkný článek je i Využiti neplatných poštových lístkov a z pera M. Bachratého Keď nie sú známky. Informační je i Prehžad příležitostných pečiatok apríl 2004. Zajímavá je rubrika Z galérie majstrov známkovej tvorby. Již v šestém pokračování je Malá škola filatelie. I ostatní nezmíněné příspěvky jsou velmi čtivé. Přílohou je Spravodaj slovenskej spoločnosti Olympijskej a športovej filatelie Slov-olymp.

Zberatež číslo 6/2004
Zberatež číslo 6/2004


Autor: Zdeněk Jindra | 22. 6. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2019 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223