Odborný a sprievodný program Bratislavských Zberateľských Dní

Odborný a sprievodný program Bratislavských Zberateľských Dní 4. - 5. 6. 2004 a abecedný zoznam vystavovateľov ku dňu 27. 4. 2004

Odborný a sprievodný program
Bratislavských Zberateľských Dní
4. - 5. 6. 2004


Odborný a sprievodný program Bratislavských Zberateľských Dní


4. 6. 2004 Deň "Slovenskej pošty"

10.00 hod.
Slávnostné otvorenie BZD a prehliadka výstavných stánkov
miesto: Hala B0 prezentačné mólo POFISu

13.00 hod. – 14.00.hod.
Prednáška Známková tvorba organizačne zabezpečuje Slovenská pošta, š.p. a Poštové múzeum Zväz slovenských filatelistov
miesto: Hala B0 prezentačné mólo POFISu

19.00 hod. - 22.00 hod.
Recepcia
Vyhodnotenie súťaže NAJKRAJŠIA ZNÁMKA ROKA 2003
organizačne zabezpečuje ZSF
miesto: €XPO Club


5. 6. 2004

13.00 hod. - 17.00 hod.
Medzinárodná zberateľská aukcia v oblasti: filatelie, numizmatiky, filokartie, prehliadka materiálov je možná od 24. 5. 2004 vo Filatelii BARASA v Bratislave na Májkovej ul. (po-pia, 9-15 hod a počas trvania BZD), v stánku firmy Zika –Album v sobotu do 11.30 hod
organizačne zabezpečuje Album Zika
miesto aukcie: €XPO Club

10.30 – 11.30 hod
Stretnutie so zástupcami NBS o emisnej činnosti a príprave pamätných mincí a beseda
Beseda s autormi pamätných mincí a autogramiáda autorov

STÁLE PREZENTÁCIE:

SLOVENSKÁ POŠTA – POŠTY BRATISLAVA 1, ÚS POFIS a POŠTOVÉHO MÚZEA
- príležitostná poštová priehradka, známkový automat
- predaj slovenskej známkovej tvorby – možnosť doplniť zbierky
- predaj celinovej obálky s prítlačou a príležitostná poštová pečiatka
- detská pošta - balónová pošta - jej odoslanie
- známky s personalizovaným kupónom

STÁLE PORADENSKÉ CENTRÁ v oblasti:
- MINCOVŇA Kremnica, ESCONA (Safe), DUKÁT, SIMCO (Schaubek), PRINZ, časopis ZBERATEĽ (albumové listy SR 1993-2003, katalógy známok SR), VOJTA MICHAEL
- Zväzy filatelie a filumenistiky


Abecedný zoznam vystavovateľov
ku dňu 27. 4. 2004


A
ALBUM-Molnoši Ivan, ANTIK-KaM, ANTIKVARIÁT-Michalík Jaroslav, ARCHING S.N.V.-Kuvik Michal, Ardo Peter,

B
BARD s.r.o, Biháry Otto, Bojnanský Peter, Borovec Zdeněk, BURDA FILATELIE- Burda Richard,

C
CORVUS- Konczová Katarína, Csaszny Dezider, Csicsay Péter, Čaniga Rudolf,

Č
Černík Milan, Černý Mojmír, Černý Roman,

D
Diosi Kornel, Dobiáš Pavol, Dojčanský Ľudovít, DUKÁT-Chládek Ivan,

E
ELEKTRIS-Holna Jindřich, ESCONA TRADING-Lhota Miroslav,

F
FILATELIA-Bartoň Otto, FILATELIA A BAZAR U MAMUTA-Pytela Miloš, FILATELIE-HOBBY PRAHA-Stošek Jiří, FILATELIE-NUMISMATIKA-Ježek Miroslav, FILATELIE-PRAHA-Thraumb Jaroslav, FIPA-Durchánek Jaromír, Fojtík Ivo, FOS s.r.o.-Klouda Aleš,

G
GALERIA-ANTIKA-DOROTA-Smitka Igor,

H
Habáň Pavel, Hajdu Juraj, Hanzel Július, Hejtman Vlastimil, Hlučív Stanislav, HOBBY SHOP-Bútora Ivan, Horský Stanislav, Houbal Václav,

CH
Chmelík Jan, Chodák Karel,

I
IBNS-Škňouřil Evžen, IM MINERAL-Andráši Ivan,

J
Jobek Martin,

K
KARTOMANIE-Handerek, Kernaševič Alexander, KLANT MB-Beták Milan, Král Luboš, Korim Martin, König Pavel, Krasko Pavol, Krčmár Alojz, Krones Peter, Kučera Ján, Kyjac Pavol,

L
Lacko Karol, László Kamil, Lesar Igor, Lyashenko Anatoly,

M
MAGISTRÁT hl. mesta Bratislavy, Martinec Jozef, Matejík Vladimír, Matura Michal, MERLIN SLOVAKIA-Beňuška Pavol, METEOR, Mihálik Juraj, Michal Zika-ALBUM, MINCOVŇA KREMNICA, Mitev Dimitr, Mošna Petr, Müller Jaroslav,

N
NUMISMATIKA ZLATÁ KORUNA-Repka Roman, NUMIS NUMISMATISKÝ SALON s.r.o.-Kohout Aleš,

O
Ormandy Michal, Otti Claudio, Ovsík Ladislav,

P
Pateman Trevor, Patočka Ľubomír, PENSION JUVENTUS CLUB-Kudláček Jaroslav, Peterec Dušan, Poľan Daniel, POŠTOVÉ MÚZEUM, PRINZ VERLAG GmbH-Nikolay Vladimirskiy, pro PRESS, Prokop Karl, Pustějovský Aleš,

R
Repa Ján, RFR Co Ltd Profila Auction, Rozman Robert,

S
Sakmár Jozef, Santer Viliam, SIMCO s.r.o.-Mihalík Štefan, SLOVAKIA PHILA-Martinka František, SLOVFILA-Paľovský Ján, SLOVENSKÁ SPOLOČNOSŤ OLYMPIJSKEJ A ŠPORTOVEJ FILATELIE pri SOV, SLOVENSKÁ POŠTA š.p., SLOVENSKÝ FILUMENISTICKÝ ZVÄZ, Stankovič Pavel, STAROŽITNÍCTVO KORA PLUS-Škarba Martin, STAROŽITNOSTI REX- Mihajlovics Jozef, Sukopčák Miroslav, Synek Bohumil, Szabó Mikuláš,

Š
ŠJ MINERÁLY-Špalek Jiří, Šipoš Vladimír

T
Talaš Zdeněk, Timföld Peter, Tomášek Jiří,

V
Vincenc Jiří, VOJTA&PETERS AUKTIONEN-Vojta Michael, Vrána Blahoslav

W
Weisenbacher Jozef, Wewer Heinz,

Z
ZAMAX-Zahoranová Katarína, ZBERATEĽ-časopis-Kulhánek Antonín, ZVÄZ SLOVENSKÝCH FILATELISTOV

Autor: Redakce | 30. 4. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2019 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223