Novinky z 6. srpna 2003

Znovu Vám přinášíme, co je nového na našem on-line filatelistickém magazínu. Tentokrát s datem 6. srpna 2003.

Vážení čtenáři,
po dlouhé době Vám přinášíme příspěvek, který se zabývá tím, co je na našem internetovém filatelistickém magazínu nového. Určitě jste si všimli navázání spolupráce se Společností sběratelů československých známek, která funguje při SČF. Jejich prezentační stránky naleznete u nás, konkrétně na http://www.infofila.cz/spolecnost/, a dozvíte se z nich spousty informací. Velmi důležité je upozornění, že bylo zahájeno vydávání specializace u ČR známek. Pro ukázku navštivte podrubriku Sekce ČZ. Další rubriky jako třeba Publikace, Aktuality, Naše články obsahují další spoustu informací.

V rubrice Článkoviště přibyly tři nové podrubriky s názvem Recenze, Výstavy a Internet a určitě je každému jasné už z názvu, co se v nich bude objevovat za příspěvky. Věříme, že s Vaší podporou tyto rubriky naplníme po okraj informacemi. Proto posílejte včas své příspěvky na náš redakční email, rádi vše zveřejníme.

V rubrice Emisní plány přibyl nový, a to Německa na rok 2004, a máme přislíbeny i další emisní plány. Za tuto zajímavost děkujeme p. Ing. Davidu Schillerovi. Dále začal vycházet velmi zajímavý seriál, který pro Infofila.cz píše p. Mgr. František Hrbek a naleznete ho v podrubrice Historie v Článkovišti. Název seriálu je Dva tucty glos k dějinám filatelie.

Rád bych upozornil čtenáře na možnost přihlásit se do emailové konference, která jen s Vaší podporou bude nabírat na zajímavosti. Více se dozvíte v Infocentru. Využijte i možnosti si zakoupit naše Off-line CD, které obsahuje kompletní kopii našeho webu za cenu Kč 199,-- včetně poštovného. Doporučuji Vám CD si objednat co nejdříve, protože již brzy naše zaváděcí cena Off-line Cd bude zrušena a CD zdražíme na Kč 299,--. Pokud chcete Off-line CD vyhrát, spustili jsme soutěž o nejlepší komentář. Více informací v tomto článečku.

V rubrice Inzerce bylo zveřejněno již přes 200 inzerátů a pravidelně přibývají další. Využijte tuto možnost i Vy a zdarma vložte filatelistickou inzerci.

Za zmínku stojí i návštěvnost v měsíci červen. Přes 26.000 zobrazených stránek, to už je co říci. Pokud navštívíte archiv článků, zjistíte, že se blížíme k číslu 350. Ano, čtete správně, již 350 článků a to je na magazín, který funguje ještě ani ne celý rok, docela zajímavé číslo. Věřím, že s naplňováním obsahu budeme pořád tak úspěšní.

Tímto děkuji všem autorům magazínu Infofila.cz za skvěle odvedou práci. Pokud Vás zajímá, kdo všechno stojí za chodem magazínu, navštivte podrubriku Redakce. Zobrazení článků se již blíží k číslu 30.000. Průměrně to je sice asi 80 zobrazených stránek na článek, ale i tak to je podle mého názoru do začátku úspěch. Komentářů je již něco přes 100 a věřím, že vyhlášená soutěž o "nej" komentář toto číslo ještě zvýší. Je jen na Vás, čtenářích, jaký magazín si sami přejete mít. My slibujeme, že Vám vše vyplníme. Proto nám své náměty posílejte na náš email.

Dále Vám musím jako autor doporučit multimediální katalog poštovních známek World Philately 2003, který byl uvolněn k downloadu zdarma. Jedná se o katalog ČR 1993-2003. Zde si můžete tento katalog stahnout.

Autor: Zdeněk Jindra | 6. 8. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2019 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223