Komentář bez komentáře?

Nedávno proběhla diskuse proč se čtenáři našeho magazínu nechtějí zapojit do diskuse, která se týká článků nebo přímo filatelie. Jako autorům nám přijde velmi líto, že jsou čtenáři málo aktivní. Prosíme pomožte nám rozpoutat příjemnou diskusi o filatelii. Pište nám jaké články by jste si našem magazínu chtěli přečíst.

Bez Vaší podpory to můžeme zabalit a žádná Infofila nemusí existovat. Jestliže nás za den navštíví kolem stovky čtenářů přece se musí najít alespoň někdo, kdo má na článek vlastní názor. Jestli chcete, aby se Infofila ujala komentáře ke článkům přidávejte. Chceme znát hlavně Váš názor.

Je divné že inzerce se velmi rozjela, ale podpořilo nás jen pochvalou pár čtenářů (viz. třeba naše kniha návštěv). Nechceme si jí vynucovat, ale byli bychom rádi i třeba za záporné komentáře. Dejme tomu, že se Vám tento článek nelíbí a že by jste si přáli abychom psali o tom, co Vás zajímá, dejte nám to najevo.

Bez toho se nikdy článku, který Vás zajímá nedožijete. Takový přístup bohužel možný není. Je nám jasné, že mnoho času asi nemáte, ale chcete-li Infofilu pozvednout na opravdový magazín pro filatelisti je to nutností. Prosíme tedy čtenáře, co jim je Infofila alespoň trošku sympatická, pomožte nám rozpoutat diskusi přidáváním Vašich komentářů a názorů. Celá redakce Vám za to bude vděčná. Ani nevíte, jak nám tím dodáte chuť k pokračování. A věřte, že to není nic jednoduchého vést magazín o filatelii.

Autor: Zdeněk Jindra | 25. 3. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2019 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223