KMF Fero Horniaka Znojmo má novou verzi internetových stránek

Jiří Dvořák, tvůrce internetových stránek KMF 56-83 Fero Horniaka Znojmo spustil novou verzi na lehce zapamatovatelné adrese http://kmf.znojmo.net.

Naleznete zde vše o činnosti klubu (historii, olympiády, výstavy, setkání, propagace, život), dále něco o vedoucím KMF, městě Znojmo, spousty článků a fotografií, a nově i slovník základních filatelistických pojmů. Nové internetové stránky jednoho z nejaktivnějších KMF v ČR jsou velice hezky a čistě zpracované. Redakce Mladého sběratele děkuje za užitečnou práci Jirky Dvořáka nejen na poli internetu, ale i v rámci propagace filatelie celkově a KMF Znojmo za stejně aktivní přístup při práci s mládeží.

Pokud se chcete stát členem tohoto KMF, přihlásit se můžete kdykoliv, nejlepší je to však na začátku školního roku, tj.v září. Kontakt – DDM Znojmo, telefon 515 224 144, pí. Hanzalová nebo kmf@seznam.cz. Práce v KMF se zúčastňují jak chlapci, tak i děvčata. Základní věk je 8 let, tj. od 3. třídy ZŠ. Konečný věk je 21 let, potom již mládežníci přecházejí do patronátního KF 06-24 ve Znojmě. Členem KMF se může stát každý, kdo má kladný vztah k poštovním známkám, chce se o nich také hodně dozvědět, případně i soutěžit – možnost má ve filatelistické olympiádě a na filatelistických výstavách.

KMF Fero Horniaka Znojmo má novou verzi internetových stránek


Autor: Zdeněk Jindra | 26. 4. 2005

Komentáře

Internetová adresa

RE: Internetová adresa - opraveno

Přidat komentář  | Zobrazit komentáře


© 2002 - 2019 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223