Filatelistické noviny 3/2007

Třetí číslo tohoto roku nových Filatelistických novin právě vyšlo a v této recenzi si můžete přečíst, jaké je po obsahové stránce.

Jaromír Petřík zveřejnil – Sběratel 2007 v Praze ve znamení modrého alba Freddie Mercuryho a Tajemný Afghanistán a záhadné tygří hlavy, na kterém se podílel i Jiří Černý. Josef Fronc – Nová sekce CARTES MAXIMUM je na světě.

Jaroslav Tomandl – První indické známky, Španělské samolepící známky, Příležitostné razítko vonící rumem, Personalizované známky, Old Post Office Tree a O Auroře trochu jinak. Jaroslav Michalík – Další retuše na známkách emise Hradčany 3h a Hradčany č. 9 – desková vada na 8.ZP/II.TD. Zdeněk Moravec – Dánská příroda. Slavomír Strnad – Pozvánka: výstava grafiky akademického malíře a grafika Jiřího Boudy.

Martin Smetana – Chyba na aršíku Bíle Karpaty. Jaromír Knotek – Chyba na aršíku Bílé Karpaty – vyjádření autorů. Zdeněk Jindra – Jsou české internetové aukce bezpečné? a Personalizované známky aneb blázinec na druhou? František Hrbek – Komentář k připravované aukci Přiklepni.cz. Adolf Kuchyňka - Schenker.
Filatelistické noviny 3/2007


Autor: Zdeněk Jindra | 21. 10. 2007

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

Související články


© 2002 - 2019 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223