1. výročí on-line magazínu Infofila.cz

14. 10. 2002 je datumem, kdy byla doména infofila.cz založena a již tohoto dne jste si prostřednictvím internetového časopisu mohli přečíst několik příspěvků.

Proto tento den 14. 10. 2002 považujeme za oficiální den vzniku našeho internetového magazínu. Jsme moc rádi, že jsme tu pro Vás společně již rok. Během této doby jsme se Vás snažili co nejvíce zaujmout a poskytnout Vám bezkonkurenční služby, které by nám zaručily, že se k nám budete rádi a pravidelně vracet. Jsem moc rád, že se nám to povedlo. Rok plný neúnavné práce byl jistě pro českou filatelii rokem přínosným.

Za tu dobu jsme vydali již přes čtyři stovky článků a blížíme se k páté stovce příspěvků. Kdybychom započítali i příspěvky od Společnosti sběratelů československých známek SČF, tak by číslo o několik desítek článků narostlo.

Dále jsme Vám přinesli dvě určitě velmi zajímavé galerie. Jednak galerii ČR a galerii ČSR I. Jinak jsme se snažili být co nejaktuálnější a v této práci určitě budeme pokračovat. Rád bych tímto způsobem poděkoval všem jmenovaným kolegům, redaktorům, přispěvatelům, spolupracovníkům a i těm, kteří nám poskytli drahé rady do začátku. Poděkování si zaslouží tito jmenovaní: PhMr. Vladislav Beneš, Ing. Jaroslav Tomandl, Ing. David Schiller, Mgr. František Hrbek, Ing. Petr Fencl, Ing. Július Fedáš, RNDr. Zdeněk Töpfer CSc., Josef Fronc, Adolf Kuchyňka, Petr Gunia, Gerhard Batz, Peter Hoffmann, Zdeněk Moravec, Petr Gebauer, Jindřich Vomela, Lubor Kunc, Jiří Petera, John Vydra, Miroslav Langhammer, Vladimír Schödelbauer, Jaroslav Punčochář, Ing. Jaroslav Petrásek, Radomír Danenbeger, Jindřich Jirásek, Ing. Jaroslav Rubišar a několik dalších příležitostných spolupracovníků. Dobrou zprávou jistě je, že se nám přihlásilo několik dalších filatelistů, kteří nám s obsahem rádi pomohou.

Takže vzkaz pro pravidelné čtenáře na závěr je takový, že se už před ničím nezastavíme a neúnavně Vám budeme přinášet informace z kouzelného světa filatelie. Věřím, že příští rok, až budeme slavit již druhé výročí existence, bude magazín zase o mnoho lepší a obsáhlejší.

Autor: Zdeněk Jindra | 14. 10. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2002 - 2019 Zdeněk Jindra
ISSN 1214-4223